Prijava

pa i na 17:28 je isti vic ispričala

Veoma je, makar u toj emisiji i u tom periodu života bila nevaspitana... Haos...

Jebiga ja sam ovo video kod kesića kad je bila u emisiji.. Nisam mogao da gledam celi snimak nego sam u koment našao tačan sekund vica.. AL ovaj na 22 mi je bolji zbog Arkanove face.

Kad se vidimo?

- Seen 19:30

Može, vidimo se onda u tolko.

Došao Mujo u Amsterdam i ode u Četvrt Crvenih Fenjera. Vidi kurvu u izlogu, priđe, pokuca na staklo i pita:
- Koliko to košta?
Odgovara kurva:
- 250 eura.
Mujo će:
- Pa, jebeš ga, nije puno. Jel' to duplo staklo ili obično?!

Kaže momak curi: Daj uvuci malo taj stomak, počeće narod da mi čestita.

Cigo šta radiš to?

- Gledam žensku kako se kupa.

Ajde, kao da nikad nisi vidio golu ženu.

- Jesam, ali ne kako se kupa.

Poljubi me slucajno
ko baba u usta na slavi

Гледа Црногорац згодну девојку како излази из воде и каже јој: "А је л, ђевојко, окле тебе тако лијепо тијело?"
А девојка ће: "Па то ми је од много пливања!"
А Црногорац ће опет: "А што онда, јадна, нијеси мало више ту главу у воду загњурала."

...Avgust mesec, dve babe čekaju bus posle sa'rane i daće:

-Očeš prijo, malo vode, upeklo, a nema autobusa...
-Daj, očiju ti, tamo samo onaj sok, em otužan em mlak, em ja imam šećer.
-Da i jesi vid'la kako i supa reetka, retka....
-A pečenje, sama slanina i loj.
-A kolači sam margarin....

-Ma, ne kaže se badava: NEMA SA'RANE DOK NE UMRE JEDINČE !

Zdrav čovek ima 1000 želja ...
...a bolesan samo jednu !

-Da jebe svoju sestru.

looooooooooooooooooooooooool

Ciga na trafici kupuje cigare i kaže prodavačici

" A bre, daj mi ovu jednu Drinu bez filter."

Prodavačica mu da cigare, ciga plati, uze paklicu, kad na paklici piše

:DUVAN ŠTETI POTENCIJI:

Ciga se brzo okrete nazad i reče prodavačici

" Bre davaj mi one cigare s rakom, nemoj mi ovo što šteti potemciji, živ ti deca."

Жена се купала када је приметила да је њен пас по имену Тако Нешто побегао из стана. Истог тренутка је изјурила напоље, гола, поневши једино урамљену слику свог љубимца. Када је схватила шта је урадила, сликом је покрила најинтимнији део тела и заустављала људе питајући да ли су видели њеног пса. У једном тренутку, слика је испала из рама, али она то није приметила. Када је зауставила следећег пролазника, на њено питање да ли је видео Тако Нешто, он је одговорио: "Јесам, али тако урамљено нисам".

Жена се купала када је приметила да је њен пас по имену Тако Нешто побегао из стана. Истог тренутка је изјурила напоље, гола, поневши једино урамљену слику свог љубимца. Када је схватила шта је урадила, сликом је покрила најинтимнији део тела и заустављала људе питајући да ли су видели њеног пса. У једном тренутку, слика је испала из рама, али она то није приметила. Када је зауставила следећег пролазника, на њено питање да ли је видео Тако Нешто, он је одговорио: "Јесам, али тако урамљено нисам".

Стеван
Жена се купала када је приметила да је њен пас по имену Тако Нешто побегао из стана. Истог тренутка је изјурила напоље, гола, поневши једино урамљену слику свог љубимца. Када је схватила шта је урадила, сликом је покрила најинтимнији део тела и заустављала људе питајући да ли су видели њеног пса. У једном тренутку, слика је испала из рама, али она то није приметила. Када је зауставила следећег пролазника, на њено питање да ли је видео Тако Нешто, он је одговорио: "Јесам, али тако урамљено нисам".

Аутобус
Стеван
Жена се купала када је приметила да је њен пас по имену Тако Нешто побегао из стана. Истог тренутка је изјурила напоље, гола, поневши једино урамљену слику свог љубимца. Када је схватила шта је урадила, сликом је покрила најинтимнији део тела и заустављала људе питајући да ли су видели њеног пса. У једном тренутку, слика је испала из рама, али она то није приметила. Када је зауставила следећег пролазника, на њено питање да ли је видео Тако Нешто, он је одговорио: "Јесам, али тако урамљено нисам".

Шоми
malopre
Thumb bohor
#813/-/#576 gonzo
malopre
Thumb djorax milka canic
-/-/#893 djora
malopre
Thumb muhamed
-/-/- Radoje Cincar
malopre
Thumb prosineki
#206/#184/#220 Стеван
malopre
Thumb medium default
#594/-/- ollanik
malopre
Thumb default
-/-/- Muske
malopre
Thumb disappearance cooper
-/-/- Аутобус
malopre
Thumb domino
-/-/- domino
malopre
Thumb images
-/-/- Рабин Шлома
malopre
Thumb medium medium miki maus
#14/#193/#416 Predražinjo
malopre
Thumb 1
-/-/- ArminVanBuuren
pre 2 minuta
Thumb jon lord deep purple 31487811 500 3252
#113/-/#835 Сантјаго Коровјов
pre 2 minuta
Thumb 62
#254/-/- Clannad
pre 2 minuta
Thumb 4f9838c5188b1de547406bfe0d0bc1b0 w2000 h2000 crop4
-/-/- Paun91
pre 2 minuta
Thumb medium medium 33
#792/-/- Слепи
pre 2 minuta
Thumb gnj
#373/-/- Petar Pan Pezo$
pre 2 minuta
Thumb mustache
#637/#176/#152 watch the sun come u
pre 2 minuta
Thumb tumblr lk08txmwyn1qho7fq
#824/#154/#7 БОБАН
pre 3 minuta
Thumb bacx03 314a 04 0043
#493/-/- Ledeni
pre 3 minuta

Жена се купала када је приметила да је њен пас по имену Тако Нешто побегао из стана. Истог тренутка је изјурила напоље, гола, поневши једино урамљену слику свог љубимца. Када је схватила шта је урадила, сликом је покрила најинтимнији део тела и заустављала људе питајући да ли су видели њеног пса. У једном тренутку, слика је испала из рама, али она то није приметила. Када је зауставила следећег пролазника, на њено питање да ли је видео Тако Нешто, он је одговорио: "Јесам, али тако урамљено нисам".

Шоми

Шоми
malopre
Thumb bohor
#813/-/#576 gonzo
malopre
Thumb djorax milka canic
-/-/#893 djora
malopre
Thumb muhamed
-/-/- Radoje Cincar
malopre
Thumb prosineki
#206/#184/#220 Стеван
malopre
Thumb medium default
#594/-/- ollanik
malopre
Thumb default
-/-/- Muske
malopre
Thumb disappearance cooper
-/-/- Аутобус
malopre
Thumb domino
-/-/- domino
malopre
Thumb images
-/-/- Рабин Шлома
malopre
Thumb medium medium miki maus
#14/#193/#416 Predražinjo
malopre
Thumb 1
-/-/- ArminVanBuuren
pre 2 minuta
Thumb jon lord deep purple 31487811 500 3252
#113/-/#835 Сантјаго Коровјов
pre 2 minuta
Thumb 62
#254/-/- Clannad
pre 2 minuta
Thumb 4f9838c5188b1de547406bfe0d0bc1b0 w2000 h2000 crop4
-/-/- Paun91
pre 2 minuta
Thumb medium medium 33
#792/-/- Слепи
pre 2 minuta
Thumb gnj
#373/-/- Petar Pan Pezo$
pre 2 minuta
Thumb mustache
#637/#176/#152 watch the sun come u
pre 2 minuta
Thumb tumblr lk08txmwyn1qho7fq
#824/#154/#7 БОБАН
pre 3 minuta
Thumb bacx03 314a 04 0043
#493/-/- Ledeni
pre 3 minuta

Жена се купала када је приметила да је њен пас по имену Тако Нешто побегао из стана. Истог тренутка је изјурила напоље, гола, поневши једино урамљену слику свог љубимца. Када је схватила шта је урадила, сликом је покрила најинтимнији део тела и заустављала људе питајући да ли су видели њеног пса. У једном тренутку, слика је испала из рама, али она то није приметила. Када је зауставила следећег пролазника, на њено питање да ли је видео Тако Нешто, он је одговорио: "Јесам, али тако урамљено нисам".

.........................................................................................

Да ли знате због чега човек има потребу за испуштањем гасова приликом вршења мале нужде?

-Мушки полни орган и мишићни завршетак дебелог црева су ступили у споразумни однос. Мишићни завршетак дебелог црева је у обавези да празни тело од отпадних гасова сваки пут када урин напушта човеков организам путем мокраћне цеви у пенису. У супротном, пенис има дозволу да насилно копулира завршетак горенаведеног дебелог црева.

Evo da ispričam ja jedan vic-stari (c/p sa interneta, stariji i sl.)
Kaže tata-mačak sinu: porastao si dovoljno i sada mogu da te povedem da jebemo nešto.
- Super, reče sin. Kad idemo? - upita zatim.
- Odmah večeras. - odgovori otac (mačak isto) - Važno je da samo radiš što i ja, OK?
- Naravno, oče.
Krenuše uveče tako. Popne se otac na jednu ogradu, za njim sin. Krene otac da mjauče onako otegnuto. Sin isto - mjauče (otegnuto).
Opet otac mjauče, sin mjauče.
Opet otac mjauče, sin mjauče.
Otac mjauče, sin mjauče. (11x)
Kaže sin-mačak: "Tata, ja bih kući. Dosta sam jebo."
http://i.ytimg.com/vi/aGkPG_cDrO8/hqdefault.jpg