Prijava

odgovori otac (mačak isto)

mačak isto

Ovaj opis jebe više nego vic!

Hahaha našla se ekipa. Samo rokajte viceve odlichni su

Бохор
Hahaha našla se ekipa. Samo rokajte viceve odlichni su

Skočimiš
Бохор
Hahaha našla se ekipa. Samo rokajte viceve odlichni su
Hahaha našla se ekipa. Samo rokajte viceve odlichni su
Бохор
Skočimiš
Count Zero

au, brale, uguših se na ovaj sa mačorima

Bilo takmicenje vatrogasaca, poslali svi ekipe. Zgrada u plamenu, americki tim parkira kamion pored zgrade, krece pumpanje i ugase za 24 minuta. Rusi parkiraju pored ulaza, pumpaju i ugase za 15 minuta.

Srpski tim ulece kamionom u zapaljenu zgradu, cuju se urlici, lom, haos... ugase za 3 minuta i dobiju nagradu 100k dolara.

Pitaju ih sta ce da kupe od nagrade. Pa, prvo kocnice za kamion

ШТА НЕ МОЖЕ КОРЊАЧА КАД СЕ ОКРЕНЕ НА ЛЕЂА?

НЕ МОЖЕ ДА ВЕРУЈЕ ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ЈЕБОТЕ

Šta radi Ciga sa kevom u ormanu?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Smrdi, jebe kevu.

Sede u parku sadista, zoofil, nekrofil, piroman i mazohista. Vide mačku.
Sadista: Vidi onu mačku! Ajde da je uhvatimo i mučimo!
Zoofil: Može! Prvo da je mučimo, pa onda da je jebemo!
Nekrofil: Ok. Prvo da je uhvatimo, mučimo, jebemo, ubijemo, pa da je opet jebemo!
Piroman: A da je prvo uhvatimo, mučimo, jebemo, ubijemo, opet jebemo, pa zapalimo?
Mazohista: Ma terajte se u pičku materinu, bolesnici, odoh ja u burdelj na malo spenkinga.

Valde u tom vicu je mazohista rekao
Mjau.
Znaš li to?

Kako ne znam, vic je mator kao Biblija, ali ovako je bolje. Koliko čovek treba da bude mazohističan da bi poželeo da bude mučen, jeben, ubijen, jeben mrtav, pa onda zapaljen. Mislim, ovako je realističnije, ovi se bolesnici iživljavaju na jadnoj životinji, a on ode na tries po turu i neki fut fetiš ili tako nešto bezazleno.

Odličan vic kad se ovako malo bolje pogleda.

Ne znam je li ovo stari ili kako, ali ako gledate Bekstvo iz Sosenka od kraja film je o liku koji prolazi kroz milju govnjavih cijevi da bi mogao da se u zatvoru druzi sa Morgan Frimenom

Jedan stari:

Idu dva pedofila pokraj ovdaništa, vide jednu devojčicu i kaže jedan: Kakva je ova mala bila pička...

Dolazi Mujo u seks šop i traži lutku na naduvavanje.
Prodavac ga pita:
- Želite li običnu ili inteligentnu lutku?
- Dajte mi tu inteligentnu.

Sutradan, Mujo vraća lutku i kaže:
- Ipak mi dajte onu običnu.
- A šta fali ovoj inteligentnoj?
- Nije mi dala!

Kako se zove Ciganin koji skuplja kutije?
Romboid

Jebem ti Živote, Pantelije i Dragane

Sleteo NLO u Bosnu pored neke birtije. Izadje vanzemaljac kaze ja sam Saturn. Bosanci viknu gazda, daj jednu Saturnu. Ovaj opet ja sam Saturn. Daj jos jednu Saturnu gazda. Ama ljudi ja sam vanzemaljac. Gazda, ne daj mu vise.