Prijava

Čitajte, deco, samo čitajte... :))

I malo mi je gej.

hahahaha pobedilo!

I rest my case... :)

U svakom slučaju, ja recimo, Miku Antića obožavam. Čovek je bio genije, skoro svaka pesma je umetničko delo za sebe.

Ja najviše volim njegovu Besmrtnu pesmu :)

E odličan je Selindžer, upravo čitam :)

Kad bi jastuci progovorili! :D

Al' ja ipak dođoh ovde da pljujem "Alhemičara".

Ogadili ste mi coveka a prvi put sam citao nesto od njega.
Pu!:D

Ja mislim da smo svi mi iz čiste ljubavi rođeni..."

Dakle, slažeš se?:)

Naravno da se slažem. :P

U neku ruku. Da

Ne valja Kapor, ne zna pisati Koeljo, ne vrijedi trošiti riječi na recimo Pavića, Ćosić je retro..... Bogami, imamo odliče kritičare...

Ovo ti je hejt ćoše :)

Ja volim Kapora. :D

Ne smeš bre ovde nikog da voliš!:D

Ako vam se cita nesto pametno,citajte Hesea....Ili Kamija...ako vam je dosadno,citajte sastav domestosa za ve ce,al pobogu,ne citajte Koelja....

Ogadili ste mi coveka a prvi put sam citao nesto od njega.

Koeljo je super, a ako hoćeš knjigu za gađenje pročitaj "Justine ili nedaće kreposti", e to je za gađenje. Ili Čovek zver od Zole.

Алхемичар је бестселер из простог разлога што је то литература написана простим, крајње једноставним, сажваканим језиком који свака зиљава пичка може да разуме, а камоли милфача или тинејџер.

Nasmeja me lik.xD

Naravno da postoje loše knjige, kao što sam rekla, Čovek zver je odvratna knjiga. Bolje da sam prespavala to vreme koje sam potrošila čitajući je

Ako nekoga gađaš blatom i sam ćeš se uprljati.

,al pobogu,ne citajte Koelja....

Sve ću za inat da pročitam.

Сенка ветра је добра књига.
Коељо није лош.

Sve ću za inat da pročitam.

I treba, šta će oni tebi da gade Koelja.

Nek mi neko pomogne, napisala sam definiciju...i nema je, ne mogu da je nađem. Gde sam pogrešila? Ili još bolje, koga da pitam za pomoć?

Коељо је Могша за Селинџера.

Dervis i smrt-jedna od najboljih knjiga ikad napisanih.To citaj Culle :D

Pročitaj Koelja, Culle, ništa loše, i ja sam dosta njegovog pročitala. Može da ne valja, ali čitati nije loša stvar.