Prijava · Registracija
Thumb_cockney-675x250

Hugocavez

Аман бре, обрисали су ти. Батали.

Thumb_savo-29082012-625

Cara™

STVARNO SAM PRSO SA MOZGOM KADA ME NI NA MOJOJ TEMI NIKO NE KONSTATUJE, okej menjam nik u Tolstojevskog pa da vas razbucam kao swajna masan džak

Thumb_drama

Culle.haha

a da neko stavi lock?

Thumb_savo-29082012-625

Cara™

Da! Lock!

Ja sam najbolji pisac!

Thumb_jaaaa

Paolo Koeljo

JA SAM! TI SI SAMO KNJIGA!

Thumb_savo-29082012-625

Cara™

Ja mogu da budem šta oću a ti samo pisac lololololo

Thumb_395921_289042337812358_100567379993189_788702_1154845368_n

maloletna budala :)

AHAHAHAHHAHAHHHHHHHAAAAAAAAAAAAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAH!

Thumb_jaaaa

Paolo Koeljo

JA MOGU DA BUDEM POKEMON!

Thumb_jaaaa

Paolo Koeljo

Znao sam.
POBEDA! MOJA JE!

Thumb_default

leeksi

свиџа ми се шта вели ова малолетна

Thumb_a-m

Valdemar

Meni se sviđa Koeljova "120 dana Sodome". Knjiga sa dubokom biblijskom porukom. Pogotovo kad ih oni razvratnici sve likvidiraju iz sladostrašća i odu kućama.

Thumb_hank-moody-californicatioin_1_

Dub

Ja volim knjige od 5 kila, ma tu se ima svega za čitati, razumiješ ti mene? To ti ja hoću reći.

Thumb_934126_22h-16

Mali_Sale_91_kg

Dakle Koeljo, isprdim ti se po faci (ne autoru na Vuki, već onom pravom Koelju, brazilskom dukatliji), na jeftin načim pišeš, na jeftin način budiš emocije i kada god vidim da te neko hvali, naježim se. Tvoje knjige su limunada u odnosu na prave pisce, ti si ponosni vlasnik kiča, neizrecivo si dosadan a čak i onaj Alhemičar deluje kao slaba kopija Malog Princa.

I da, konačno mi je jasno zašto te ozbiljna književnost nikada nije čitala. Papku!

Oću mojih 3 dana života nazad!!!

Thumb_jon-lord-deep-purple-31487811-500-3252

Сантјаго Коровјов

Meni jedna stvar nije jasna. Ako se ljudima ne svidi jedna stvar jednog pisca i pri tom u istoj knjizi ne vide ni naznake nekog kvaliteta, zašto jebeno čitaju drugu, treću i četvrtu knjigu tog pisca. Video sam ovde na temi da ima takvih. Jebemmumater, nije mi jasno.

Što se Koelja tiče, smatram da presipa iz šupljeg u prazno. Neka laka, vanabi filozofija, laka literatura i slično u jednom. Jebiga, ne mogu da shvatim da neko to čita, pa makar i na plaži. Ako hoću "laku", šund literaturu, uzmem neki triler ili strip, nešto gde nema proseravanja, nešto što nema laksativ efekat. Prodavanje životne filozofije u romanu za domaćice iz Krnjače svakako nije moj izbor.

Isto, treba istaći da su poređenja Koelja sa Dostojevskim i Heseom uvreda za bilo koga ko je čitao nešto sem uputstva za upotrebu toalet papira na 7 različitih jezika.