Prijava · Registracija
Thumb cockney 675x250

Hugocavez

Аман бре, обрисали су ти. Батали.

Thumb medium s2xm43

Cara™

STVARNO SAM PRSO SA MOZGOM KADA ME NI NA MOJOJ TEMI NIKO NE KONSTATUJE, okej menjam nik u Tolstojevskog pa da vas razbucam kao swajna masan džak

Thumb drama

Culle.haha

a da neko stavi lock?

Thumb medium s2xm43

Cara™

Da! Lock!

Ja sam najbolji pisac!

Thumb jaaaa

Paolo Koeljo

JA SAM! TI SI SAMO KNJIGA!

Thumb medium s2xm43

Cara™

Ja mogu da budem šta oću a ti samo pisac lololololo

Thumb 395921 289042337812358 100567379993189 788702 1154845368 n

maloletna budala :)

AHAHAHAHHAHAHHHHHHHAAAAAAAAAAAAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAH!

Thumb jaaaa

Paolo Koeljo

JA MOGU DA BUDEM POKEMON!

Thumb jaaaa

Paolo Koeljo

Znao sam.
POBEDA! MOJA JE!

Thumb default

leeksi

свиџа ми се шта вели ова малолетна

Thumb mad wlax

Valdemar

Meni se sviđa Koeljova "120 dana Sodome". Knjiga sa dubokom biblijskom porukom. Pogotovo kad ih oni razvratnici sve likvidiraju iz sladostrašća i odu kućama.

Thumb hank moody californicatioin 1

Dub

Ja volim knjige od 5 kila, ma tu se ima svega za čitati, razumiješ ti mene? To ti ja hoću reći.

Thumb 934126 22h 16

Mali_Sale_91_kg

Dakle Koeljo, isprdim ti se po faci (ne autoru na Vuki, već onom pravom Koelju, brazilskom dukatliji), na jeftin načim pišeš, na jeftin način budiš emocije i kada god vidim da te neko hvali, naježim se. Tvoje knjige su limunada u odnosu na prave pisce, ti si ponosni vlasnik kiča, neizrecivo si dosadan a čak i onaj Alhemičar deluje kao slaba kopija Malog Princa.

I da, konačno mi je jasno zašto te ozbiljna književnost nikada nije čitala. Papku!

Oću mojih 3 dana života nazad!!!

Thumb jon lord deep purple 31487811 500 3252

Сантјаго Коровјов

Meni jedna stvar nije jasna. Ako se ljudima ne svidi jedna stvar jednog pisca i pri tom u istoj knjizi ne vide ni naznake nekog kvaliteta, zašto jebeno čitaju drugu, treću i četvrtu knjigu tog pisca. Video sam ovde na temi da ima takvih. Jebemmumater, nije mi jasno.

Što se Koelja tiče, smatram da presipa iz šupljeg u prazno. Neka laka, vanabi filozofija, laka literatura i slično u jednom. Jebiga, ne mogu da shvatim da neko to čita, pa makar i na plaži. Ako hoću "laku", šund literaturu, uzmem neki triler ili strip, nešto gde nema proseravanja, nešto što nema laksativ efekat. Prodavanje životne filozofije u romanu za domaćice iz Krnjače svakako nije moj izbor.

Isto, treba istaći da su poređenja Koelja sa Dostojevskim i Heseom uvreda za bilo koga ko je čitao nešto sem uputstva za upotrebu toalet papira na 7 različitih jezika.