Prijava

U KLS deremo paću 3:0

тешко, биће много прљавије, извући ће дуло нешто на брезобразлук и љигавост

3:0 u kls prosek razlike 29+ po tekmi, prejadni su realno. Rebić će da im piša u usta.

Biće prljavije to je sigurno, ali sad smo probili psihološku blokadu i muda su nam narasla i imamo bolji tim. I da sudije malo Bobija zaštite guzićemo ih

тешко, биће много прљавије, извући ће дуло нешто на брезобразлук и љигавост

+3249. Jedino mu je to ostalo, sve ostalo je usrao. I Akojona oter'o posle mesec dana, kol'ko već. A nije ni umeo da ga koristi.

U svakom slučaju, očekujem pobedu od jedno 18 razlike. Druga će da bude tesna pobeda.
Al ne treba zaboraviti da se oni ni u kom slučaju neće predati. Setite se sa Đetićima, 0:2 gubili, prošli dalje.

Šta je moglo da ti ne bude jasno leba ti?

Pomešao si kls, partizan, i ABA i Cedevitu?

Ništa ja nisam pomešao.

http://vukajlija.com/forum/teme/17716-kk-crvena-zvezda?strana=1024#post_3186943

+3249. Jedino mu je to ostalo, sve ostalo je usrao. I Akojona oter'o posle mesec dana, kol'ko već. A nije ni umeo da ga koristi.

Odnosi se na Duloa.

U svakom slučaju, očekujem pobedu od jedno 18 razlike. Druga će da bude tesna pobeda.

Odnosi se na Cevitanu i Zvezdu, tj. njihove predstojeće mečeve.

Al ne treba zaboraviti da se oni ni u kom slučaju neće predati. Setite se sa Đetićima, 0:2 gubili, prošli dalje.

Odnosi se na Cevitanu i Budučnost, njihovu polufinalnu seriju i pet mečeva.

Ne znam šta tu nije jasno.

Prvi deo o paći i kls-u, onda da su se vratili posle 0:2 od đetića?

e sad kad si editovao post, razložio šta se na šta odnosi, jes malo razumljivije.

Aj sačekaj malo da ti se zaukće mozak, pa onda. Nisam znao da je na temi o KKCZV, zabranjeno pričati o takmičenju koje ta Zvezda igra.

EDIT: Sad sam se setio, jedan pričao o Evroligi i Abi pre mesec dana, od tad mu se izgubio svaki trag... :((((

e sad kad si editovao post, razložio šta se na šta odnosi, jes malo razumljivije.

Ništa ja nisam editovao.
Pretpostavljam da misliš na post sa prethodne strane. A ni ovaj gde stoji edit nisam editovao, stoji više radi shege, shale...

ti si u snovu nekom

Ti si stvarno prso. Post stoji kako je stajao, to što sam naknadno morao svaki da citiram i da ti objašnjavam jer ne možeš da pohvataš to je drugo. Ne znam u kom si tripu, al editovanje je kad isti jebeni post promeniš, dodaš nešto, ili ti obrišu sliku čike sa 70 din. u rukama. Ako napišeš jedan post, pa posle deset minuta još jedan, to nije jebeni edit.

Po33.

Боби 12,5 +
Ђенка 13,5 +

Вилијамс асистенције 8,5 +

Митровић скокови 7,5 +

Прште поклони у Премијеру, пожурите.

дајте стриминг

ајде слепи дај стриминг и кечапа озго