Prijava

Strašno kako privode utakmicu kraju, neviđen skil za glupe poteze

Sa pola gasa, laganini, taman da se ponadaju. Ide ovo u 3-0

Luka Mitrović!

Ono kad Jović trojkaš!

Hahaha, jeste provalili Radonju kad je Đenka šutirao slobodna... :)))))))))))))))))))

Али што је тражио да ћуте, да га не деконцентришу?
Каква главица врабећа :D

А јесте видели Бобија са маћим? Ањњњњњ

S čime Bobi? Ne znam što, smešna mi ova slika skroz, tj. Bobi na slici.
http://static.mozzartsport.com/img/news/c/1/f/14300781452317.JPG

Иначе, Лука је у последњих 5 минута имао неколико грешака, али се на крају искупио оним скоком у нападу и кошем.

Dionysio

S čime Bobi?

Са сином. Маћи = мали. Као Пејаковић из Сложне браће кад говори Милој'цин мали.

JAKA BLAŽIČ JAKA ZVEZDA!

дадада, са трибина "свуда грми околооо, наша песма поново" а радоња ваљда мислио да га не избаксузирају, ко би га знао :Д

углавном, јесте било комично.

1:3, добијају цедевићани следећу.

Hahaha Stec, sve sam pomislio samo nisam "maći=mali"... :)

ја јесам, стварно си дечко неразуман, не знам докле ћеш више тако да тераш и како те није стид.

иначе, ако сам добро разумео коментатора, црногорци и сутра преносе утакмицу, за нас убоге са аренама. не знам да л' ће и ртрс.

Prenosi RTRS sve utakmice samo nekad stave na plus kanal nekad na obični

Bobi 39 indeks, ccc...

Šta je to! Meni bio 1049/06

Кад нађе неко нек окачи овде линк оне акције у 1/4 чини ми се кад смо цео напад додавали и на крају трица из корнера. Ваља то видети још једаред

Pseto mislim da je to više stvar Radonjine kalkulacije da ne forsira konstantno glavne igrače, što je u principu imalo logike sinoć kad smo napičili 20 razlike već u prvom poluvremenu. Doduše i kad su ovi prišli u trećoj četvrtini Radonja je i dalje furao frikombinovanje, ali kapiram da čovek nije blesav već je imao poverenja u igrače da mogu da privedu meč kraju bez većih problema što se i dogodilo.

pa to i rekoh brate ako si procitao ceo post, non-stop se cuvamo

A voleo bih da se po npr po paci u finalu super lige na kraju sezone kad nema vise tekmi popisamo onako totalno da ih razvalimo totalno bez emocija samo seks samo samo seks

Кад нађе неко нек окачи овде линк оне акције у 1/4 чини ми се кад смо цео напад додавали и на крају трица из корнера. Ваља то видети још једаред

https://www.youtube.com/watch?v=OWD1v8DuGAI