Prijava

Ja sam cuvao ejakulaciju dugi niz godina, hocu danas da ispolivam zagreb ceo.

ZAGREB CEO OD SPERME BEO!

CEDEVITA CELA OD SPERME BELA!

ROKO LENI UKIC VOLI SPERMU BELU!

BILAN ŠMRČE CIGANSKU SPERMU U PRAHU !

REPEŠA SE SPREMA DA OLIŽE RADONJINA JAJA, A CRNOGORAC REŠIO DA MU OGADI PA SE NIJE NI ZAPRO MALO!

jel za treće mesto predigra?

jel stigli plej i pavlaka?

CIDIVITA, PUNA SPERME ZVEZDINA JE KITA, KO TE PITA!

MISLIM DA JE POTPUNO U REDU I BOGOUGODNO DA NAPRAVIMO BLAJBURG U SRED ZAGREBA, SAMO GORDIĆA NEĆEMO DA DIRAMO JER ON JE NAŠ IAKO IGRA ZA BOSNU.

гордић ми је преиритантна главица, вероватно слуша ин виво у набуџеном голфу тројци и не да конобару да склони флаше пива са стола у клабингу

u golfiću gordić, on sluša in vivo
stigli su ga cigani, jebu mu sve živo

Dišu u odabrane

Hoće li igrati LIBRES? Ja osećam da će pasti gaće šumećim odma, al ko zna.

Ćelava gloova bi trebalo večeras da igra.

Hteo sam da Teja više jemee večeras, pa makar i na petici, kad Mitrović šuri... :(
Gonzo, ti si verovatno više upućen, jel tačno da Ante potpisuje još 3 god sa Barselonom? Na foru da neće u Jutu, ili gde je već draftovan?

гордић ми је преиритантна главица, вероватно слуша ин виво у набуџеном голфу тројци и не да конобару да склони флаше пива са стола у клабингу

haha bracele totalno moj fazon samo sto furam golfa 4 nisam sirotinja ko gordic

Gonzo, ti si verovatno više upućen, jel tačno da Ante potpisuje još 3 god sa Barselonom? Na foru da neće u Jutu, ili gde je već draftovan?

Pazi ono što ja znam Tomiću ističe ugovor na kraju sezone sa Barsom i oni bi hteli da produže sa njim, ali je problem što lik traži dva mliona po sezoni. E sad nemam pojma dokle se stiglo sa tim njihovom pregovorima. Mislim da će Barsa malo da renovira tim pošto im odlazi Lampe, Uertas bi valjda u NBA (BOŽE ME SAČUVAJ), a Navaro se pretvorio u kljusinu.

a oce PERO ANTIC DA DODJE DA ZABLISTA U DRESU ZVEZDE OPET, nakon sto polijemo belom spermom zagrib cili, dok se nasa zvizda visili!

NOVE LAMPE ZA STARE!