Prijava

haha, pisao sam kako bih voleo korija higinsa da vidim u zvezdi sledeće sezone, on lik ode u CSKA. LOL

Ovi se izgleda ne zajebavaju za Sofoa. Koji će nam on kurac, vazda sam mu jebao majku.

ХАХА КАЛИНА ВОЛИ ДОБРО ДА СЕ ИСКЕЊА ПО ГРОБАРИЈИ

https://instagram.com/p/4kYjAaNFbm/

Al nije mi jasno, kao da ce tamo da dobije mnogo vise para... Timovi su realno jednaki, ako gleda sto se trofeja tice, cak ima vise prilika kod nas da uzme, uklopio se u sredinu, navikao... Nerezonski mi je da ide u tim koji je jednak ili losiji od nas..

jebe se njemu da l' igra u boljem ili lošijem timu, bitno je da ga plate fino, a armani sigurno može više od zvezde. njemu je zvezda prvi evropski klub, sigurno nije kao klinac sanjao da osvoji evroligu, tako da verujem da bi mu jedini motiv da odigra za neki jači evropski klub tipa cska, fener i sl. bila bolja kinta. plus je armani super ekipa za takve likove - minimum 400k plus bonusi, jedan od lepših gradova u evropi, svaka ekipa u ligi ima po 5 amera... šta ćeš više

edit: mislim da će i vilijams tamo

Izdali su Srbiju zemlju kosarke

Preteče me Dušane, taman sam hteo da okačim taj link. Za šta ćete sad da nas prozivate lololo

Ne znam smislićemo nešto lolo

Ček gonzo, još tegeltija nije ništa rekao povodom toga, tek kad on iznese svoje mišljenje, tad će i ostali .