Prijava

ма освајамо...

Svake gosine idemo korak dalje u EL, za 2 godine osvajamo.

Ako i ovaj dođe pravi se još veće pitanje što nisu doveli brzog pleja koji asistira, nego sporog poentera sa slabim šutem za tri. Ali da ne kenjam mnogo, biće to ok tim.

Jebem ti sunce bicemo kao crnacka geto ekipa neka. Ima da gazimo sve redom.

Sa Cedevitom razlika 79 fazon

Ево и званично... Иво Лоло Рибар ће опако јебати и ове године.

Sta ti je navika. Sad ste Crvena Zvezda, ona prava, jedna jedina. Doduse, imate i Telekom da ne bi ispalo da ste prosle godine navijali za Ivo Lola Ribara.

a da cete jebati jako, bas i necete (na EL mislim), presmesna pojacanja dovodite, ko da vam je ova sezona prosla, a ne da ste sad puni para.
Prvi transfer debeli Sofoklis pa loooooooooool

http://www.mozzartsport.com/vesti/vujosevic-iskreno-izgubili-smo-kredibilitet-igraci-idu-u-megu-za-tri-puta-manje-para/112087
Mladen Kandić Čekaj, rekao je da nemaju para uopšte..teorije zavere, država i ostalo. Kako sad igrači idu u Megu za tri puta manje para, ako vi nemate ništa? Pogubio se malo demagog?

Pa ako je Partizan nudio nista, a on otisao u Megu za tri puta manje, logicno je da u Mezi dobija nista/3, sto je jednako beskonacno.
Tako da ipak je Dule u pravu, prevelike su sile i govna oko nas, ne moze da se isprati to

Realno meni pojačanja i nisu nešto, sve privatnici s loptom i jednodimenzionalni igrači. A i ima previše Amera za moj ukus, izgledaćemo ko Prokom i Bamberg jebeni. Biće to itekako dovoljno za Abu, za Evroligu, nisam ubeđen.

Lepi nije poenta evroliga poenta je Dulou nabiti šećer 43

A znaci to vam je osveta za onih -41 ?

A to i neće biti neki izazov, njima kako je krenulo reaktiviraće Đuru Ostojića iz penzije.

Nego, nisam u toku, jeste li slali nekog da gleda Sofoklisa u skorije vreme?
Kazu da je van forme, ima neki pivski stomacic?

Znaci sad je Dulo najebo.
Nije više najdeblji u ligi.

On kad bi imao samo pivski stomačić bio bi u formi života. Samo da ostane zdrav, ne brinem ja za njega.
EDIT Prti Džile je zajebao Skorcijanidisa za 30 kila.

posto ste izrazito selektivnog i kratkotrajnog pamcenja cisto da napomenem da sam to rekao jer ste pre dve godine rekli da je coki hteo da dovede Sasu al odustao jer je video da je zapusten i ima pivski stomak.

nista/3 je nista
3/nista je beskonacno
xDD

opa, ipak neko ucio matematiku :D

Doduse, 0/3 nije nula nego je imposibru