Prijava

http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-kosarka-i-ABA/278645/BOMBA-Povratak-Vilijamsa-u-Zvezdu
ЋОКИ НАМЕСТИО. ЛОЛ. НИЈЕ МВИЛ НАРКОМАН, ЋОКИ МУ ПОДМЕТНО ДА БИ ОВАЈ ОДРАДИО ЈОШ ПОЛА ГОДИНЕ ЗА ЏАБЕ У ЗВИЈЕЗДА ФМП МАЛИ КАЛЕМЕГДАН СА ЖЕЛЕЗНИКА!

ЋОКИ ЗА ПРЕЦЕДНИКА!

Gazimudo

volim kad vas vako argumentovano ubijem u pojam pa idete da istucete kera ili plasticnu lutku da se smirite

Брале, отишао сам да презалогајим нешто, опусти се мало.

А Псето и Шабан су ти одговорили на те твоје "аргументе". Толико покушаваш да изврдаш да си попљувао свако такмичење у којима су Звезда и Партизан, а нахвалио лиге других земаља и кровне организације другог спорта (лол), јер у твојој некој хипотетичкој ситуацији где би шпански савез или УЕФА (!) одлучивали о српском кошаркашком клубу такав уговор не би могао да прође. Па не, мислим стварно :D

А ствари су јасне - Звезда профитирала од договора са ФМП-ом, а то се теби нимало не свиђа.

Брале, отишао сам да презалогајим нешто
Axaxaxaxa

JA SAM ČUO DA PARE KOJE SU PLAĆENE ZA KALINU I BOBIJA, ONIH MILION IPO EVRA, DA SU TE PARE NESTALE, ADRESIRANE NA ZVEZDU, ŠTA ZVEZDA? KURAC ZVEZDA, ONA NE POSTOJI, I DA SU OTELA NEKA DECA SA KOSOVA, OZIDAŠE NEKE STANOVE

Gazimudo je klasična grobarčina zaražena duloovom rumunskom spermom. Ostaje pitanje da li je pio ili je našao neki drugi način konzumacije. Uglavnom, neje dobro.

Zdravo KK Crvena Zvezda, nemoj uplašena biti :)

A pazi tek ovog nesretnika :O

брате чини ми се да све укупно откако сам почео да пратим кошарку нисам био љут као газимудо само ове године

Preljut je u zadnje vrijeme.

ако дуго гледаш у његове постове почну да пеку очи од љутине

Ljut?

Ahahhaahahah, pa ja nikad opusteniji nisam bio.
Meni je jedino bilo bitno da nam ne udju sns/cokijevska govna u klub, a to se nije desilo tako da meni sledi laganini sezona, bez potresanja.
A sto se prosle tice, hvala Nolanu Smitu sto mi gubitak titule od strane zeleznickog mutanta nije predstavljao ni najmanji cim.

A ako se dugo zagledate u ciganske postove, nacin na koji pravdaju svoje prodavanje guzice cokiju, nacin na koji slave titulu nekog levog kluba, jasno se vidi 17 godina (and counting) frustracije jer godine prolaze moje dok cekam titule tvoje...

Nego sta vi mislite, kako ce Pekmen sad da bude predsednik, ipak covek igra, bice u americi i tako to. Sta mislite da coki i lasdji srede neko pravilo po kome mora predstavnik kluba da bude u zemlji bar 300 dana godisnje, ne sme da povlaci svoje kontakte i sredjuje pojacanja/sponzore a kad smo vec kod pravila nek bude i neko da ne sme KKP da dodje u situaciju da se bori za nesto bitno.

@ pseto

Fransizaaaaaaaaaaaaaaahahhahahahahaahahahaha

RSB forum aka sveto glasilo radi posao. emancipovana zvezdasrbija koja mrzi grobose jer slepo prate sta prica DULO na konfrenecijama procitala tekstove i ponosno ih koristi kao argumente. Jel ono sto ste vi imali UPPR ili fransiza? Ako je fransiza, zasto pise UPPR? Ako je UPPR , zasto govorite fransiza i jako bitno pitanje, da li vi uopste znate sta znaci fransiza i da li ste svesni koji je blam govoriti takve gluposti?
fransizahahahhahahahahahha

Postao si kao Dule brt, u bukvalno svakom postu pominješ Zvezdu, fmp, čokija i to traje baš dugo. Praviš neke glupe teorije zavere, majke mi ponekad me blam da ti čitam postove, iako mislm da si ok momak. I ubedjen sam da bi sada više voleo da se uugasimo(ponovo lol) nego da vi stanete na noge. Više te boli što ćeš da gledaš Zvezdu u Evroligi, nego što nećeš Partizan.

I kao opušten si a ne vidiš se od pene hahah

Matori vodi se tema o KKP/KKCZT naravno da cu pominjati musavog mutanta.
Sa druge strane, vi u svakom postu naglasavate neku penu, bes i ne znam ti ja sta verovatno projektujete al to vec nije moj problem.

Ne lepi, ne vodi se tema o KKCZTDVS već ti dodješ, istovaris djubar i onda svi krenu da se prepucavaju sa tobom, iako se nikad dve strane neće sloziti pa makar jedna od njih znala da nije u pravu. Ok bili smo fmp, sad smo zvezda, mi smo govna vi niste, mi lopovi vi oličenje poštenja, esi srećan sad?

Гази, 'ајде смањи доживљај. Другу сезону ћете остати без трофеја, а ти запенио као да Звезда доминира 10 година, а не тек једну сезону.

Ваш проблем јесте Вујошевић. Јесте он вама донео више трофеја него сви остали тренери заједно, али нико није изнад клуба па таман и да је његов оснивач. Склоните њега, доведите Милојевића, Грбовића или неког трећег за тренера и решићете све проблеме. Сигуран сам да ни Обрадовић не може да смисли Вујошевића, јер не би Фенер условљавао своју помоћ постављањем свог тренера.

Вујошевић је дебело наплатио своје часове љубави. Он има ко зна колико некретнина, вози скупе аутомобиле, а ви и даље безусловно верујете у његову причу о црно-белој породици. По томе нисте много паметнији од Мише Тумбаса. Он је рођен, такав какав је, а вас је таквим направио ваш вољени Дуло.

А помоћ државе ћете свакако добити пред почетак сезоне, јер вођа хоће мало реда у кући пред изборе.

И не надајте се много око Пековића. Отићиће као и Дивац јер клуб не може да се води из Америке.

Колико год се држао да ћемо бити вечити непријатељи, не желим вам гашење, али ме сад мрзи да објашњавам зашто би гашење Партизана било опасно за нашу кошарку.

Kao nije ljut, a postovi duži nego Jova kad otvara temu.

PREPORUKA I NA OVOJ TEMI.
ČITAJTE JANPIJA, MANJE SMARA OD GM(O)UDA!

@ pseto

Fransizaaaaaaaaaaaaaaahahhahahahahaahahahaha

RSB forum aka sveto glasilo radi posao. emancipovana zvezdasrbija koja mrzi grobose jer slepo prate sta prica DULO na konfrenecijama procitala tekstove i ponosno ih koristi kao argumente. Jel ono sto ste vi imali UPPR ili fransiza? Ako je fransiza, zasto pise UPPR? Ako je UPPR , zasto govorite fransiza i jako bitno pitanje, da li vi uopste znate sta znaci fransiza i da li ste svesni koji je blam govoriti takve gluposti?
fransizahahahhahahahahahha

наравно да не знамо шта значи јер кошарку пратимо од пре две године. срећа па је дуло својим зајебаним речима едуковао вас гробаре па можете да нам објасните

едит: али дуло говори неистину јер прича речима које не разумете хахахахахахаххаха па јебем ти лебац луди као да је стивен хокинг а не црногорска пајсерчина са средњом школом која је прочитила две књиге и трипује да се разуме у уметност

PREPORUKA I NA OVOJ TEMI.
ČITAJTE JANPIJA, MANJE SMARA OD GM(O)UDA!

па јанпи има олакшавајућу околност да се бар не труди превише и да му је то неко нормално понашање и начин размишљања док гм нпр синоћ чека одг 10мин и посел тога КАКО САМ ВАС ПОКЛОПИО ЈА ИМАМ СЈАЈНЕ АРГУМЕНТЕ ХАХА ЈА САМ НАИАЧИ лоооооол