Prijava

Sta se desava koji kurac sa Blazicem i zasto daje 20 poena svaku tekmu?

Lipovij uvalio 15 poena danas. DOKLE ĆEMO SE ODRICATI TALENATA???

Lipovyy igra po 30+ minuta, pa ti vidi kakvo je stanje i kriza u Ukr.

Odoh malo da gledam danas protiv PAOK-a da vidim kakva nam je nova ekipa, stavili slepci u 6, u isto vreme kad je i derbi, a Mega-Trabzon u pola 9.

E stvarno mogao si dati sud posle, baš ne znam šta da mislim. I oceni da li Rebić dobija šansu što Mekel nije tu, ili što će imati i on minutažu ove sezone? Video sam da daje tipa po 15 poena prosečno.

ŠAMPIONI (PRIPREMNOG PERIODA)

EDIT: Boriša i Vanja na ol staru juniorskom, 18.9 u Lilu pre drugog polufinala EP.

http://www.blic.rs/data/images/2015-09-12/665981_marina-tadic-foto-marina-tadic-instagram_ff.jpg?ver=1442051454

dakle, Marina je na toj svadbi gorela.

A NAŠ GUDURIĆ JE IZVATAO DOMAĆINSKI, I PEVALA MU JE ''MILI MOJ''

Gudura 10 poena po tekmi prosek garant.

Не бих јој ни марке узео...

Jovan Teodosić, Mišin brat, pokušavao nešto, mada on je jurio sve iako ima ženu i dete haha
a Gudura brat lagano

Rebu nije ni zanimala, zaslužio je minutažu, kad je odoleo njoj, odoleće i presingu

stranu na šalu, stvarno bih voleo da zaigra Rebić više
sviđa mi se tim, za ovog novog crnca treba da se izgrade lepe kretnje i puška

Rebu nije ni zanimala, zaslužio je minutažu, kad je odoleo njoj, odoleće i presingu

Реба сјео, реко да му донесу густи сокић и лагано, солажа.

Ово како игра на припремама обећава, видјећемо шта ће Радоја да постави. У сваком случају интересантна сезона пред нама.

kad je odoleo njoj, odoleće i presingu

Hahahahaha samo da ga ne prekomanduju u ...
https://www.youtube.com/watch?v=n9pYoJM9Ktw

nije baš tako, popio je i on haha al' brat počeo skuplja staklo sa poda, da se neko ne povredi

duzmemo triplu krunu i izbacimo Pešića iz EL ljubi ga brat, milina

Hahaha Reba brat uzeo da počisti mrve posle pečenja, ono pre nego što torte iznesu.

Hahahaha Rebić aščija.

јебенти све натераће ме реброн да поједем сва говна која сам изасрао одиграо дечко и напад и одбрану диктира темпо све брате

Raskinit ugovor sa Jakom