Prijava

Гвоздене, не знам баш шта бих ти рекао, знам да је у Сплиту сигурно заступљенија икавица него у Задру, не знам да ли је то зато што се икавица све мање користи или Задар ни раније није био чисто икавски. Мислим да је на доста места икавица измешана са ијекавицом, а понегде опстаје само још у траговима. Питаћу ћалета баш за Задар кад дође кући.

Не треба нам Папаниколау, имамо препорођеног Симона олеее

Ne glumi dzordana nego je svestan da ume

Nisam video ko je komentarisao

Ма Митровић је 10 пута мени одвратнија фаца од Симона

Ne lupaj, Mitrović je najmekanija faca u celoj Aba ligi. Najveća dobričina od sviju.

kako simon cveta u ovako siptarskoj tekmi tacno sam imao neki osecaj da ce biti dobar lolo

Hahahaha do jaja razmišljanje.

Djenka lepo igra protiv Bostona. Ubacio 12 poena do sada.

Дионисијо, па шта ако је "добричина", то ми га чини само још одвратнијим. Он и Дангубина она вечити полусмешак фаца су ми најгори, сви остали су браћа.

To što je tebi neki kul, pošten čovek, i onako baš pravi sportista odvratan, pa zato još i odvratniji nije ni za komentarisanje.

Koliko sam skontao tebi je Luka odvratan jer se smeje ko klovn, ko da je Kinešče? Do jaja.

Jeri dolazi ili jok?

Ne, otvorio sam link. Ok

Hoce da se jebe majka cvetkovicu od strane delija sever
vidim bas je srecan posle ove pobede nad mzt lolo

Kako igra Simon eks kapiten !!! Čak je i loptu par puta tapnuo, pa krenuo na ulaz ne bočno već po 45% !!! Pa trojke 3 od 5, bacanja i za 2 100%, pa ofanzivni skokovi, pa difens...jeste mi pokidao živce kada je prodao onu loptu pod našim košem za zicer, ali sve u svemu...neka ga do kraja sezone.

Inače hvala Gonzo na pozdravima, i repozdrav, nego ti si čovek iz štampe, hoće l' biti neko pojačanje tipa Tomas? Šta kažu iz izvora bliskih klubu, da ne kažem Ćokiju?
Radonja mađija juče 'ladio Lurča...da ne povredi nekoga.

I ove sezone obaramo rekorde!

Jedno pitanje, videh sad na mvp forumu, kažu da se međusobne tekme Srpskih ekipa prenose u KLS? Tj. Zvezda pobedila Megu, to se prenosi u Kls, ne igraju opet, jel tačno to? Prvi put čujem.

Dože znam taman ovo što se pojavilo oko Papanikolaua, sve ostalo ovi iz Zvezde drže u priličnoj tajnosti.

Izvori bliski klubu treba da postanu profesija. Kultno "zanimanje".

A i ti gonzo brt, sazna se da Dačić klabinguje sa Mišom Bananom, dobiješ i snimak, a ti ne mereš saznat kojeg crnju dovode na Kališ... :(

Dijo brate pa ne radim ja u Informeru, mada ako pitaš vučićapedera radim i tamo, i u Kuriru i u još nekim od tih toalet papir novina :)

Kazi mejmunima tamo.da izbace onaj siroce list jebem im majku da im jebem

GONZO RADI U INHALATORU HAHAHAHA

Nego, znam da si košarkaški novinar, ali znaš li ko je "pustio buvu" da će Fića Stojković u Zvezdu (i lažno me obradovao), prvi je Žurnal objavio vest... :(

Lik je takođe ko Srnić(i) bio u Zvezdi, debitovao 1-2 tekme odigrao, i oterali ga... :(