Prijava

Gonzo radiš u Kuriru m? Fino, fino...

Žurnal > Sport

Alo decxko znaš li ko je postao vlasnik Sporta? Aleksandar Vuksanović bajo moj.
Počeli su da budu malo bolji nego inače, bezezanja, a Žurnal po kvalitetu stagnira, možda čak i opada (sorry gonzo... :()

Brt žurnal objasnio sa onim podelom fudbal/košarka (ostali sportovi). 2007 kupiš žurnal drugom polovinom založiš smederevca, u prvoj čitaš o magijama Đokaja i ekipe.
2015 kupiš žurnal prvi deo staviš pod burek da ne izmastiš bakin milje a drugi čitaš dogodovštine Duloa i Saloa. Eh...

Onaj derbi kad je Evandro promašio penal na 0:0, pa bilo 2:0 za PFK posle derbija otišao kod pičke jebo i ujutro odem kod ortaka. Kupio žurnal jer nisam gledao SOS analize i ortak skuvao kafu, sipao rakiju i čitam ja:
Novinar - Šta bi bilo da je Evandro pogodio iz penala?
Stanojević: - Bilo bi 2:1 :)
Pocepam stranicu, pojedem, zalijem kafom, zapalim pljugu...

SOS i ružnal 2 najdebilnija sportska medija.

Deky operi dasku poyy

SOS i ružnal 2 najdebilnija sportska medija.

Mudro zboriš rasni.

al stvarno, jel žurnal još koncipiran onako kao pre par godina, jedna polovina fudbal od čega je dve strane fazon vredno čitanja, odnosno internacionalni fudbal, četri strane zvezda partizan, 10 strana niže lige i deca, dve strane košarka i onda svi ostali sportovi na ostalih fazon 10 strana plus naravno stranica ZABAVA, gde su polugole pičke ili neki skečevi. Baš seljačka novina :)

al stvarno, jel žurnal još koncipiran onako kao pre par godina, jedna polovina fudbal od čega je dve strane fazon vredno čitanja, odnosno internacionalni fudbal, četri strane zvezda partizan, 10 strana niže lige i deca, dve strane košarka i onda svi ostali sportovi na ostalih fazon 10 strana plus naravno stranica ZABAVA, gde su polugole pičke ili neki skečevi. Baš seljačka novina :)

Manje više si pogodio, osim ovog poslednjeg. U Žurnalu, makar od kada sam ja u njemu (od 2008), nije bilo stranice Zabava sa polugolim pičkama što je relano šteta jer bi novina stvarno morala maro da živne.

bacajte neki dobar strim jebla ima arena 2 majku u pičku

Nemam nista protiv tebe, al stvarno ga nikad ne bih kupio da ne delite one panini albume i sličice.

Nemam nista protiv tebe, al stvarno ga nikad ne bih kupio da ne delite one panini albume i sličice.

Opusti se Rasni, ja ga i ne čitam.

I jednom mi je izasla slika sa kartama Zvezdinim u zurnalu hehehe

скините онај програм што сам качио има свака арена

koji progrma pojma nemam