Prijava

сад има 2/16 на последње четири утакмице

и ово је баш једење гована, узмеш последње 3-4 утакмице, јер је њих одиграо лоше и то треба да буде неко мерило

ево сад сам бацио поглед на статистику, упркос тим промашајима које је заређао, у евролиги има тренутно

http://i.imgur.com/Q37yxPM.png

даље, раније није стварно погађао кад је важно, али ове сезоне већ јесте

бајерн у гостима је он преломио, а свежа ми је још уникаха коју је у два наврата одвратио од помисли на преокрет, баш кад су се приближили на неких 5 разлике

имао је још понеку битну тројку у евролигашким утакмицама, не у смислу да ломи меч, али битну

A dobri su igrači.
Radonja je govno.

Zavidni procenti. Uzmeš neke ranije utakmice jer je njih odigrao dobro i to treba da bude neko merilo.
:)

Uostalom, statistika baš ume realno da dočara stanje često. S telefona sam, sutra ću rado da obrazlažem zašto mislim da je go kurac.
Uglavnom teško da u ovih 16 timova postoji toliko ograničen i toliko nepouzdan igrač kao što je Simonović, na njegovoj poziciji.

стоји да лик нема дриблинг, не може ништа сам да искреира, ослања се искључиво на шут који некад буде невероватно непрецизан, али који ипак погађа у добрим процентима и евентуално се некад пришуња или провуче по чеоној линији

дакле, јесте лимитиран много, али зато и не измишља топлу воду, него ради оно што зна и труди се у одбрани, зна да угњави играче попут рајса, а често му западне да мора да брани четворке и ту исто зна да одбрани кош солидно

не можеш му замерити што је никаква замена за милера, кад није четворка, већ тројка која се у нападу ослања само на шут

закључак, нуме баш много, али сасвим солидно обавља оно што се тражи од њега и стварно ми није јасно ко вам је продао косово што се тиче симона

Najlakše je Simona optužiti za poraz, jer je pogodna glavica za to, ali niđe veze. Igrali smo praktično bez Milera, lik je bio bolestan jbg. Bez Cirbesa takođe, lične greške ga jebale. Opet smo bili u igri, sitne greške i sreća na njihovoj strani je bila presudna. Ništa više, idemo dalje.

Биће то аве добро док се врати Митровић. Очигледно је да нам недостаје још једна четворка, па макар да фауловима растерети Цирбеса и Милера. Шта кажу прогнозе, кад га треба очекивати?

Sledeća protiv Cedevite mora da se dobije, da završimo prvi deo sezone sa 4-3. U sledećem kolu igraju i Pao - Efes, obe ekipe imaju po 3 pobede i igraju protiv nas u Pioniru (ili u Areni, ako Čoviću presuši priliv novca sa Kosova, pa odluči da hoće da uzme malo više keša od navijača), znači ko tu izgubi imaće 3 pobede. Tu ekipu moramo da dobijemo kod kuće, onda smo u plusu dve pobede u odnosu na njih + imaćemo bolji međusobni skor, tako da će morati da ostvare 3 pobede više da bi nas stigli. 3 pobede više od nas u tih ostalih 6 kola neće biti baš tako lako ostvarive, mi imamo Darušafaku kod kuće i još neke utakmice koje mogu da se dobiju.

Znači Cedevita kod kuće + Pao/Efes kod kuće + Darušamadafaka kod kuće = top 8 Evrolige.

Edit: Matematika je jasna, crvić nije ni postojao
https://www.youtube.com/watch?v=9n0u9ryJv7k

bilo bi dobro efes da dobije i onda mi zakopamo pao kući, jer su nam po meni oni 10 puta lakši protivnici itoeto

CapooN

bilo bi dobro efes da dobije i onda mi zakopamo pao kući, jer su nam po meni oni 10 puta lakši protivnici itoeto

+1

Radoje Cincar
Zvučiš kao vučić kad kaže: "dobro, jeste to, ali znate li šta su oni radili 16 godina?"

Darušafaka, MZT, Lokomotiva, Partizan: 2/16. Dovoljno. Niko ne kaže da je krivac za poraz, niko od njega nije juče više očekivao.

Niko ne kaže da je krivac za poraz, niko od njega nije juče više očekivao.

Šalabajzer
Najlakše je Simona optužiti za poraz, jer je pogodna glavica za to, ali niđe veze

Treba li dalje raspravljati u nedogled?

Tek nam dolaze bitne utakmice, gde očekujem od simona da pokaže sav svoj raskalašni potencijal od dva eirbola, dve pogođene table i dve izgubljene po utakmici kad se lomi, ne sad protiv igokee, igraćemo verovatno još bar četiri puta sa cedevitom, biće još bar jedan neizvestan derbi s partizanom (ostale EL ne pominjem namerno, tu mu je sve što uradi plus) videćemo, uglavnom - ako ja budem pogrešio, rado ću da se izvinim i kupim simonov dres i istetoviram ga na plećki.

Ako Cirbes i crnci odigraju dobro koliko su dobro plaćeni Simon neće imati priliku da pogreši

Стеван
стоји да лик нема дриблинг, не може ништа сам да искреира, ослања се искључиво на шут који некад буде невероватно непрецизан, али који ипак погађа у добрим процентима и евентуално се некад пришуња или провуче по чеоној линији

дакле, јесте лимитиран много, али зато и не измишља топлу воду, него ради оно што зна и труди се у одбрани, зна да угњави играче попут рајса, а често му западне да мора да брани четворке и ту исто зна да одбрани кош солидно

не можеш му замерити што је никаква замена за милера, кад није четворка, већ тројка која се у нападу ослања само на шут

закључак, нуме баш много, али сасвим солидно обавља оно што се тражи од њега и стварно ми није јасно ко вам је продао косово што се тиче симона

Sa ovim se baš slažem, fino rečeno, sem što se po čeonoj liniji poslednji put (uspešno) provukao protiv... pa verovatno tamo protiv zadra, ili tako nešto.

Zna da ugnjavi, o tome sam i pisao pre nekoliko dana, više ume da dosadi i umori igrača nego što je fantastičan defanzivac.

Dakle osnovni kvaliteti igrača su povremeno (diskutabilno je i ovo) dobre šuterske večeri (s tim što kad mu je loše veče lopta koju on šutne ide u ruke Ivanu Bekjarevu tamo na tribine, nema tehniku nikakvu, dangubić ima bolji šut tri puta), dosađivanje do besvesti protivničkim igračima u odbrani, i jedno provlačenje iza leđa odbrane u šest-sedam utakmica. I pričamo i dalje o tome zašto ga pljujem? Ok.

Inače da, simon je klasičan spotap šuter samo što je šuter u pičku materinu, nije četvorka, a ni klasična trojka koja ćoškari i... Ma daj. Sav je nedefinisan, niti je trojka niti je četvorka, šut sa poludistance ne sećam se da sam video ove sezone od njega, da ne nastavljam više, dosta je. Definitivno najograničeniji igrač na svojoj (nedefinisanoj) poziciji u svim top16 timovima, i to mi je dovoljan razlog da ga pljujem. Uz to je i iritantan. Eto.

Ćopava kosovarčina.

edit: a samo sam hteo da te citiram i kažem kako je dobar post. I još sam s telefona, kreten.

edit2:

Лукић
Ako Cirbes i crnci odigraju dobro koliko su dobro plaćeni Simon neće imati priliku da pogreši

+1

Svako ko Simona okrivi za bilo koji poraz je teški debil. Izvukao je 2 utakmice u 5 meseci dosta od njega. A i ne ulazi on sam da uzme minute, Radonju treba pljuvati zbog toga i zbog toga što izadje da igra 40 minuta evroligašku utakmicu bez ijedne jedine akcije ok?

Ako Cirbes i crnci odigraju dobro koliko su dobro plaćeni Simon neće imati priliku da pogreši

А ово кад видим тек ми се сере. Па Симон прима више кинте и од Квинсија и од Кинсија, за Цирбеса нисам сигуран. Ко има неку ексел табелу са платама нека окачи овде

Ajde čoveče ne lupaj

ok je pljuvati simona ali samo u kombinaciji sa rebićem. jer ako pljuješ simona a kažeš da je rebić dobar igrače onda ti ja jebem majku. kako me isprovocira lik nedavno strašno al nisam se uzbudio preterano a lik taj nije veći stručnjak od mene ali uvek mi se sučeljava mišljenjima. pošto smo već apsolvirali većunu plejera i gudura je svima ok jovic vamtetamte to razumem ali rebić ti je ok igrač? majku ti jebem mrtvu momak trči dokle ima prostora pa se oslobadja lopte kao da ima daunov sindrom. čim dodje do protivnika odma uvati loptu i staje pritom negleda saigrače nego metar dva od mesta zločina. on je srećan svaki put kad se oslobodi lopte dečko. tragedija je lik. plej koji ne zna driblati. a kad ga vidim u onim šugavim belim patikama kako stremi košu ko kvazimodo neki dodje mi da pojedem muda retard mali sreca pa neigra vise

Јебени кошаркаш који не зна апсолутно ништа осим да шутне и који дрма рукама ко епилепсију да има. Он и Лазић најлимитиранији играчи у новијој историји (откад смо фмп да). Додуше Лазић је само у нападу, док је овај фул даун.