Prijava

Kolko mučna utakmica za gledanje.

I ocekivao sam mucku utakmicu i otaljavanje posla, cedevita je vrlo bitna tekma u cetvrtak.

Vidim forsiramo za 3 i to oni kojima je najmanje islo u istambulu sve je kul dobicemo ovo na kvlt 10 razlike bez nekog umaranja preteranog i za bg odmah veceras

какав је симон

Simon je sada cetvrtom trojkom iz 6 pokusaja odbio nalet i prekinuo njihovu seriju od nekih 10-12 poena i to iz staticnog napada kada niko nije znao sta ce

Edit: i odigrao dobru odbranu u njihovom sl napadu

Dobro Pseto brate, znamo da voliš Simona. Ne moraš baš toliko da filuješ lolo

Znači sad idu postovi XAXAXAXAXA JEBENI SIMON

5/7 sada je

Gonzo sta sam filovao? Pa sa 21 razlike su sisli na 9 i onda je simon cepio trojku, cetvrtu, i u njihovom napadu bio na dodavanju sta seres.

Neka ponovi ovakvo šutersko veče u evroligi i ištampaću postove gde sam ga pljuvao i poješću to, a snimak okačiti ovde.

I sad se vidi kakva je paljevina, šutira sa 8 metara u petoj sekundi, idiot.
Sere ga samo.

шта сад је дао овим међедима пет тројки ајмо му опростит што је дебил и што је засро милион пута

ајмо писат како је за енбеа

Možete da poizdodirujete i meni i Simonu. I ti rumeni i ti debeljko

Jebote, dali su 12 trojki, dakle 36 poena, i neće da preteraju 78 do kraja utakmice. A bilo je bar 10 ubačenih bacanja cenim. Dakle ni 15 šuteva za dva. Ne bih voleo da gledam još ovakvih utakmica, ružno i divljački deluje, kao sasari da gledam.

hahahhah jel im to pevaju "A sad adio"?

Simon može da spusti loptu na parket samo kad mu ispadne

smajli

Bokseru, jako konstruktivno mišljenje, cenim to. Baš se razumeš, sledeći put se neću ustručavati da ti odgovorim podjednako maloumno.

Gonzo sta sam filovao? Pa sa 21 razlike su sisli na 9 i onda je simon cepio trojku, cetvrtu, i u njihovom napadu bio na dodavanju sta seres.

Hahaha Pseto idi brate u kurac, pa zajebavam se zato što će sad biti najverovatnije gomila postova kako je Simon razbio i tako do neke sledeće utakmice kad ne bude mogao vola da ubode pa ćemo opet da mu jebemo kevu. A i jebem te malo jer znam da gotiviš ćelavog Kosovara :) Ljubi brat, nemoj da se nerviraš.

Simon odvratni kosovar

Vezali smo dve najruznije utakmice ove sezone, koji jebeni smor od tekmi

симон неће ништа погодити још бар 4 утакмице

и оно што каже радмило, и да у финалу евролиге погодио са пола терена за победу опет ћу му јебати мајку јер како се усуђује он да баца лопту на кош мајмун одвратни... као што му увек псујем мајку кад шутира, погодио или не

Uzeti Lazićima i Mitrovićima kapitensku traku i vratiti je Simonu.

Gotivim simona samo iz razloga sto ga nepravedno pljuju

Nije neki igrac ali kad neko ima 5/7 za 3 mogu da mu popuse kurac svi kriticari taman da je goran jeretin