Prijava

Ххахаха нама бре Цирбес против Сутјеске игра 30+ минута а причате о одмарању играча против Локомотиве у Евролиги. Не лупајте глупости, какво црно одмарање.

Pa to je bila bitna utakmica, ne lupaj jebene gluposti!

Ne da ih odmara, jednostavno da se igra rasterećenije ako nam ne bude ništa značilo. Mada ja mislim da će i ta utakmica biti bitna, kiksnuće lokomotiva do tad, a onda ako ih drknemo i tamo...

SIMON KOSOVARČINA ODVRATNA.

на утакмице против локомотиве и фенера не треба ни ићи, лепо службени резултат дваес нула и то је то, уштеди се на путним трошковима и не умарају се играчи, једино што би нас казнио улеб ал ћоки ће то средити

Ko će izdržati bez el 2 nedelje...jebemte kupe baš!

Al dobro kad mogu grobari godinama, možemo i mi 2 nedelje zbog pauze, xe xe.

Cirbes je igrao 30+ minuta jer je vrv i Radonji postalo nerealno gledati Štimca majmunčinu neartikulisanu na terenu.

Tegeltija je nocas izneo ekskluzivu veceras - Po statutu kosarkaske lige Srbije i kosarkaskog saveza Srbije, tim koji se ne takmici 2 godine u kontinuitetu automatski biva eliminisan u najnizi nivo takmicenja. Znaci da ovo sto se sada zove KK Zvezda nije orginalna zaledjena Zvezda vec FMP ili Zvezda Telekom.

Cao zdravo panteri. Izjebo vas Covic.

Vule ne w.eruj Tegiju pls

Nisam gledao Sos kos neko vreme, au al pizde panteri sunce ti jebem...

Zbog njegove te izjave? El me zajebavaš? Brt Tegi je to

Otkud znam, trojicu je iskljucio ono jebem ti mater, kretenu... ali tacno pantera po glasu prepoznas, ko siptara kad vidis na ulici. Ne zajebavam se.

Jos kaze, eto kako sendvic mora da se zaradi.

AJOJ AL IM ŠUKNO!

PA JEBENI TEGI JE PRE DVE TRI GODINE KUKAO KAKO MU DECU GRUDVAJU U PREDŠKOLSKOM KAKO BI GA NATERALI DA UKINE EMISIJU

LOLČINA JEBENA

Ma bre brate benigni je on

Ne znam jel suknuo, ali covek prica cinjenicama. Ne zajebavam se, sve sto je rekao objasnio je. Sad sto se nekom ne svidja sta ko prica ne daje za pravo da se vredja.

Generalno mi se ne svidja to silom... ono tipa jeste moze nam se, Coviceva prica. Brate, ne traje nista vecito.

Tegeltija je nocas izneo ekskluzivu veceras

ekskluzivu

https://www.youtube.com/watch?v=TYgrSLRmaEc

Sad sto se nekom ne svidja sta ko prica ne daje za pravo da se vredja.

Па теби очигледно даје право да вређаш нашег Премијера. Класично гробарско лицемерје... Али срећа је што такви као ти ништа друго и не знају да раде него да седе у својим фотељама и критикују из топлине дома, док други раде нешто за ову земљу и народ.

Laku noc Panteri, sanjajte Zvezdu sa kalemegdana.