Prijava

Pa ja vazda strepim. Ostalo ono luzersko u meni. Jbg, godine i godine čamotinje.

Kad bi Obina Ekezie došao to bi bio bum

Dolazi Tijago Splinter

Jebem li ga, meni ovo dobro za sad. Prošle godine nismo imali četvorku prvi deo sezone, sad Mitrović i Bjelica u rotaciji. Plus Bjelica 7-8 godina igra Evroligu, mislim da ima i Evrokup osvojen, iskustvo.

Kuzmić kao drugi centar je idealno, i Štimac maskota. Đenka ako odigra kao završnicu sezone kad je otišao, mi na konju.

E sad, fale nam plej i centar. Ali to moraju biti ubice koje će svaku tekmu da imaju oko 15 poena u rukama.

Ništa nije dobro, i Štimac (daj Bože) ide. Mrtvi Milko jebeni, Kuzmić jebeni, Simonović i svi kurci, izgleda da je Ćokiju bitno da se ne ispadne iz EL, pa sledeće da juramo F4 u Srbistanu lol.

како да не испадну јбт

нема шансе да их опет усере неки милер

Ћоки, доведи Скуни Пена брт!

Nema treba samo centar. Garav, 210, 125

Izgleda da je za Bjelicu slicna prica kao i za Pulena. Prvo ide info da je potpisao na dve, nema potvrde danima, i na kraju ce ispadne nista. Ne znam ni koji ce nam on. Treba garaviji da bude.

Izuzetno mi je zadovoljstvo što sam u košarkaški vokabular uveo reč garav kao legitiman način nazivanja osobe tamnije puti.

Elem, slažem se sa sokom!

zar nije miško potvrdio za bjelicu?

Mislim da nije. Ali nemoj me drzati za rec. Vrlo je moguce da nista ne bude od njega. Ili se ja previse nadam da nece doci. Ok, ako ode mitar, onda moze Bjelica, neki crnjo i simanic. Ali mitrovic nece ici, tako da nam ovaj ne treba.

Lajk svi mi koji zelimo 3 garavca u ekipi(dzenkins se ne racuna)

Lajk, Dženkins je beo u duši

jbt mnogo smo tanki trenutno. neke moje želje: šejn laval, arinze onuaku, aleks kirk, alade aminu...

Nismo tanki uopšte, nezahvalnici, dupe vam zinulo za pare!

Ne gotivim onuakua, mislim da je odmrmorio svoje

Meni su vlažni snovi Bojan Dubljević.