Prijava

Brate, je l realno da sam ja bolje prošao.

Jel ti to hoces da kazes da je stanija losa picka?

Ne, ali Dubljević ima ženstvenije crte lica. Ona je zgodnija malo.

Ništa na ić, osim ako nije Goran Dragić, dokle god je ono govno na mjestu selektora. Nek mu Dule pravi repstaciju.

Stanija preljubazna prema inkognito glavicama i preslatka uzivo.. dao bi joj da mi sisa

Au tilmo koja si ti budala jbt

Beži bre, cenim da si navijao i drkao na skeletora.

A ti za hi-mena pederka?

Stanija je drolja/kurva to stoji ali je prepicka. PREPICKA.

Mislim ono imae oci brt nemoj jesti govana kapiram ja da si se ozenio i da ti je tvoja zena najlepsa(lol brt) ali stanija grmi i to je cinjenicahttps://pbs.twimg.com/profile_images/651861745783300096/Ko0xpru8.jpg

Tilmo ajd što si noob brate? Je l ti žena gleda dok kucaš ovde šta? Stanija kida. I Soraja. I Jelena Karleuša jbg
Da l su debilke ili ne jebe mi se tačno

Beži bre, kurve!

Ona iz parova mi je vrh, kad smo kod kurvi. Ne mogu joj se setit imena...evo dok kucam naviru sećanja i Ružica to je. Ona piša stojeći po staniji i soraji, ona radi to.

Ruzica je samo seksipilna i mozda bi je cak prvu jebo jer ono bas zraci JEBI ME ali ne moze ni da prismrdi izgledom ni jednoj od pobrojanih plus sandra afrika koja znamo sa kim je bila hehe al aj da se ne ponavljamo

Beži bre, kurve!

I kakve ovo ima veze sa bilo cim jebem te u usta glupava

Haha pa nikakve jebem te sto se za to uhvati

Ružica ima samo ono nešto.
Al zato nema ni sise ni dupe

Zasto bi ovo pesma bila kada prica moze biti?Predjimo na pricu i nemojmo pevati..

https://twitter.com/MiskoRaznatovic/status/759100936094711808?ref_src=twsrc%5Etfw

Demantovao misko da je dosao bjelica. Beni od tih zelja tvojih, laval bi nam legao bas. I onaj kuk iz d lige sto su ga pominjalo isto. Al mislim d su malo skuplji. Mora terza da pozajmicu.

Negde je neko spomenuo Kampaca iz Reala. Ali mislim da je i to samo prazna prica

a sto niko ne pominje da je otisao tejic?

micic u tursku otisao, caopozz ja sam miran sada xd