Prijava

Hehe "sledeće sezone"

joooj al' ce da se nakupi raje iz Bosne u sredu u Areni eh eeeej, pa kad se zavitla srBskim zastava, ima Stefan Peno odmah da se usere u gace!

па овај је белац

Obojicemo ga, dace mu Simon u svom MEGA SUN-u 10 termina dzabe

Сад морамо довести неког чамугу коме су само зуби и дланови бијели.

I tabani xd

Nema veze moze i beo da bude al da ume, ika kuzmara fizikalije daj sad jednog sto igra glavom pa da jebemo evrolige

па овај је белац

Zamišljam ljude koji čitaju vesti, vide dolazi NBA pojačanje, sve super, aj da pogledaju neki klip i onda se otme ovaj uzvik razočaranja :)

Sad sam odgledao ovog Voltersa, pa ako bude isao upola na ulaz kao na ovim klipovima, ne mora ni da se igra Fajnal For sledeće godine

evo upravo čitam da je džejms harden za sirotinju što se odbrane tiče, ali ne sumnjam da će mu radonja ubrizgati defanzivni eliksir

Prejeftin je ovaj oko 850.000 dolara, ćoki će veoma malo zaraditi kad ga otpusti za 5 utakmica

Boli nas kurac, ovo je samo priprema za Lebron zbog Fajnal Fora. Ne znam da li Coki razmislja o Hečeru, da ga uzme da sedi na klupi malo

bomby, kako se osećaš povodom toga što plaćanjem poreza finansiraš crvenu zvezdu?

Moj deo poreza ide za kulturu i obrazovanje.

beni, neki info? džej džej hikson?

Dejvid Pik kaže da je između 200 i 225 hiljada cena. Što je 600+k manje od bombaševe pretpostavke, dakle sad za centra imamo preko milion evra, ajao, pišnuću! Ćoki mađija, treba mu davati pare od poreza na ruke direktno, recimo da Beograd plaća na zvezdin račun porez.