Prijava

Kontam da Ćoki šteka pare za neke stvarno kul igrače. Garant, veli što da ih plaća od septembra kad može od novembra decembra.

Мондо каже да је Волтерс наш до краја сезоне, све завршено.

Mondo, mondo, bolje bi ti bilo da nas ne lazes xd

52 asistencije po utakmici u najavi

Bice floutera, bice. A mrzim floutere jebene haha

To je to, sad verujem xd

Daj nam coki centra nekog jebackog sada i da idemo u 1/8

Da stignu obojica do mornara i banja

одакле вам паре, пичке!?

Još Mbakve i da zatvaramo radnju.

YouCantHandleTheTruћ
одакле вам паре, пичке!?

Ћоки игро двојку оних 625000 од Бобана на лајву у петак кад је било +15 за Галатасарај.

ма, митке, то је прича за малу децу. јавна је тајна да се паре пореских обвезника пумпају у звезду.

Ja ne verujem u to truce.

ima u mbakveovim kolenima još 180 minuta kvalitetne košarke sig

Е нек се у Партизан ништа не улаже...

Наравно да се ради тако, то сви знају. Друкчије не би ни опстали клубови, осим да се приватизују, али то опет није у интересу партијских послушника који тако перу новац.

Тај систем је давно разрађен, нису га сад Вучић и Човић измислили. Ако мислиш да исто није и Партизан радио за вријеме демократа, у гадној си заблуди.

Уосталом, ништа се не може промијенити, тако да ти је мој савјет да се опустиш и гледаш кошарку као и до сада.

Hahahah opusti se mitke sprda se truc

Ima negde neki spisak koji su sve centri ispali u fajnal katu u nba? Znam da ima posebno na sajtu svakog kluba al ono, zajebi. I van nba slobodbijeh igraca dal ima negde isto...beni bi to mogao znati ili mlatoni ako naidje, diper mozda. Ja sam kurac od hakera da trazim to

хахаха, добро, митке, ајде да кажеш да ми смета што се сипа у звезду, то ми је реално. али да си помислио да сам ја озбиљно схватио твој коментар да сте паре зарадили на кладионици, е то ми никако не може бити јасно.

а не знам ово око приватизације, шта има да се приватизује кад су клубови некаква удружења грађана? не верујем да су у државном власништву нити да држава може легално да утиче на скупштину, управне одборе и сл.

Уосталом, ништа се не може промијенити, тако да ти је мој савјет да се опустиш и гледаш кошарку као и до сада.

а на овом савету најозбиљније хвала, али нисам никад опуштеније гледао кошарку. ово је нама гробарима као неко неплаћено одсуство док не узмемо власт поново, па онда креће освета!

Cabarkapa je slobodan