Prijava

Da napomenem da večeras u 20h igram finale Doha biznis lige u futsalu i to protiv Energoprojekta, dok čast da brani crno-žuti grb Joannou & Paraskevaides pored mene imaju još 3 srpska igrača. Tako da neću gledati tekmu iz čega dalje implicira da ćemo jebati jako Barsu.

Kucaj na ciganskom adekije šukarije xDDDD

Realno sta me zabole za nekakve najave privatnog turnirskog takmicenja i neke njihove utakmice nedelje, gledam samo Fibinu Ligu Sampiona, najprestiznije takmicenje krovne svetske kosarkaske organizacije.

Ako mislis na fibu njeno najprestiznije takmicenje su olimpijske igre brt a one-zavrsene su. Jako si glup cesto bas

veoma, pogotovo zato sto sam izostavio rec klupsko, uzasno sam glupander veliki

Hahaha koje sranje od klipa jebem ti

Hahahah, obratiti pažnju na 0:35 i "well, not all of us". Hahah.

Slučajnost da Simona odaberu da mazne trofej? Nebi reko xD

хахахах симон опет краде пехар јеботе

боље да су ставили њега да игра шоте мори шоте међ ласерима

Cekaj jel ovo po evroliginom nalogu snimano ili se oni sami sprdali? Ako su se sami sprdali onda su debili klasicni a ako je po nalogu zbog radi marketinga i pickih materinih onda ono sto se mora nije tesko

Dio kako slucajnost pa jesi video coinkg post

Znam da nije slucajnost, nego sam tako napisao eto

A nisam video coin post, nego sam video klip, pa dosao da napisem sta sam namenio, pa onda krenuo da citam postove

Je l to nešto Simona prozivate da vas podojim kurčinom ili?

Sote mori sote hahahahaha

Oko 150 ljudi na Cmarakani.

Boh koliko bi na skali od 1 do 23,7 voleo da veceras rezultat bude 57:56 za zvezdu crvenu a da simon da 47 poena?