Prijava

Ok jebo vas evo vam tabele na kraju

1.CSKA
2.FENER
3.REAL
4.OLY
5.KUĆA
6.PAO
7.BARCA
8.DARUŠAFAKA
9.MAKABI
10.MILAN
11.ZVEZDA
12.EFES
13.UNIKS
14.BROSE
15.ŽALGIRIS
16.GALATA

Ciro, ako si prethodne sezone pratio, znaš koliko su Miler, a pogotovo Cirbes igrali zadnjih meseci. Uopšte nisu igru bazirali na njima još od marta kad su potpisali sa Makabijem. Ova sadašnja dobra igra je posledica celogodišnjih priprema, svi igrači koji su priveli prethodnu sezonu kraju kako treba su tu.

Dobro si to primjetio bombaš iskusni pratioče košarke, ali nemoj mi reći d aje neko sjeo za sto i rekao: "Da, da... Simanić i Rebić su odličan izbor za Evroligu"
Očito je da su imali (a i dalje najvejrovatnije imaju) u planu da dovedu još neka pojačanje sem woltersa (kojeg opet moram pohvaliti)

Inače, ti brate sjutra obavezno idi da gledaš Budućnost i slikaj mi kad Ilić zaposteriše Lukića

Pročitao sam 3 posta jako realna bombasova idem da sad guram beli luk u oči da drzim balans taj neki

1.CSKA
2.FENER
3.REAL
4.OLY
5.KUĆA
6.PAO
7.BARCA
8.DARUŠAFAKA
9.MAKABI
10.MILAN
11.ZVEZDA
12.EFES
13.UNIKS
14.BROSE
15.ŽALGIRIS
16.GALATA

Ođe nijesi uračunao podršku Hrista, Cara Lazara, Tupaka i Rođe Raičevića

Kada to imaš u palnu situacija izgleda ovako:

1. CSKA
2. Fener
3. Real
4. Pao/Oly
5. Pao/Oly
6. Kaha
7. CZV
8. Barca/Manekeni

Ostali nek se ređaj

E Pazle, ne mogu da gledam na zvezdu na boljem od 8. mesta (a i to im je previše) tako da sorry, tj sorry zvezdašima za tebe me boli kurac brate ti si navijač Budućnosti lolo XD

EDIT: Mislim nek Budućnost osvoji Evrokup, boli me kurac hahahaha

Đoto brate čuva Bog Srbina svog. Viđećeš zvezda ove godine Final 4, sljedeće godine u Beogradu finale Budućnost v. CZV, jer će Turci reći "stvarno nema smisla, daj da damo ovima iz ABA-e dva mjesta"

Ne znam što se hvatate stalno za Simanića i Rebića, što ne pomeneš Jovića, Gudurića, Mitrovića, Dangubića i Simonovića recimo? Pričamo o igračima sa spiska 20 olimpijskog vicešampiona. Ne znam da li si svestan šta znači imati takav kostur 2 ili 3 sezone za redom.

Inače budućnost u košarci i vojvodinu u fudbalu ne propuštam. Volim da vredjam te petokolonaše.

Inače odo sad sa ove teme do sledećeg EL kola da vam poželim sreću i čestitam ako pobedite + i ako se neki komentar provuče sa strane kao večeras.

Pozdrav, i svako dobro do sledećeg "druženja"

EDIT: Mislim nek Budućnost osvoji Evrokup, boli me kurac hahahaha

Fala brate, i vi taj intertoto kup da uzmete!

Ne znam što se hvatate stalno za Simanića i Rebića, što ne pomeneš Jovića, Gudurića, Mitrovića, Dangubića i Simonovića recimo? Pričamo o igračima sa spiska 20 olimpijskog vicešampiona. Ne znam da li si svestan šta znači imati takav kostur 2 ili 3 sezone za redom.

Zato što se najprestižnije evropsko klupsko takmičenje ne igra sa 2 mrtva igrača... plus sa kojekakvim Dobrićima i sl.

evrokup nije cak ni u rangu ULEB kupa...
i bombas smatra to najvecim prvenstvom evrope haahh

A šta ti misliš, da imaš 12 NBA igrača + dvojicu rezervista iz Reala? Ko će vam narednih godina igrati Eurokup (to jest ako dobro plate Partizanu da odigra sezonu dve ovog privatnog nezvaničnog takmičenja) ukoliko ne ubacuješ mladje i lošije da se kale?

FIBA kup ahahahah uniks nije ni tu mogao da se istice a bombas ovde vrhunski old skul poznavalac kosarke vas ubedjuje kako nemate pojma jer kazete da je uniks sranje

Inače budućnost u košarci i vojvodinu u fudbalu ne propuštam. Volim da vredjam te petokolonaše.

Ti nijesi svjestan kako ćemo vam sjutra pišati po faci.
A to 'petokolonaši'... to bi prije bili Cetinjani ili neki Bjelopoljci (Editovah, jer sam naveo Berance a među njima iako su 90% seljačine ipak ima okej naroda), nas ne mješaj sa svakakvom stokom.

ollanik
evrokup nije cak ni u rangu ULEB kupa...

Ciro brt reci mu da se ne blamira molim te sramota me

reflex-unix 94:52
unix-reflex 62:86

bombas

Ciro, ako si prethodne sezone pratio, znaš koliko su Miler, a pogotovo Cirbes igrali zadnjih meseci. Uopšte nisu igru bazirali na njima još od marta kad su potpisali sa Makabijem.

Вратите Ћилма да се забављају међусобним напушавањима по целом форуму, не могу да читам овакве глупости.

koji ste nubovi,unix je jednom stigao do cetvrtfinala FIBA kupa

Ma igrao je uniks valjda prije dvije tri godine dva puta finale, ili jedno finale i jedno polufinale evrokup... ne sjećam se sad tčno, ali i dlje glavni razlog što su prošle godine bili drugi u ruskoj ligi pa se tako uvukli u EL je što su ostali ruski timovi bili zauzeti evropskim obavezama a oni fazon ispali neđe na početku Evrokupa.

EDIT: Mislim nije to loša ekipa ali pričati o Uniksu kao nekoj brutalnoj ekipi koja je konkurent za plejof EL ove godine uz sve ove povrede i nedostatak hemije u ekipi je smiješno... bar za sad