Prijava

ućute se kad najviše treba

јебо те симон, митке, јебо те симон

Isto sam ovo pomislio za cica drazu bednika kad je okacio kartu al sam bio toliko nervozan jer je zvezda pukla i jer sam puko pare da nisam mogao u tom momentu ni da ga napusim. Jos kad je ostavio onaj post SIROTINJO IMATE LI KARATA sam pomislio jebem te zivote sta neki smatraju luksuzom al me u poslednje vreme bas smara da se bakcem sa debilima sto se i vidi jer nisam cak ni zapati reko da popusi kurac krivi matorim polako izgleda

хахаххаха карта од 500 кинти луксуз ко ролс ројс

Idem sad do prodavnice slikacu posle racun od 1400 dinara da okacim ovde i napisem SIROTINJO IMATE LI LEBA, MLEKA, JOGURTA, SPORTSKOG ZURNALA, CRNOG DANHILA I JOS NECEGA DA NAPAMPRCIM DO 1400 LUPIO SAM CIFRU JBG

Hahaha sta sad ja treba da slikam godisnju ili propusnicu ili sta? Xd

haha ma samo ispunjavam reč od sinoć, ne obraćaj pažnju xD

sinoć nisi mogao znati da će se povesti ova rasprava, a ipak si slikao kartu, vama gurbetima je ovaj privatni turnir izgleda kao more na halkidikiju, kladim se da kačite po fejsbuku

Bombili, verujem da je kartu slikao malopre.

Uostalom sinoc se vodila rasprava a slepi je to znao jer je on raspravu i pokrenuo.

Ne moras da pokazujes da si glup, znamo to vec.

sinoć nisi mogao znati da će se povesti ova rasprava, a ipak si slikao kartu, vama gurbetima je ovaj privatni turnir izgleda kao more na halkidikiju, kladim se da kačite po fejsbuku

Hahahaha

Meni nije jasno kako bobmas uspe svakim danom iznova da dokaze da je debilko, ono po teoriji velikih brojeva morao bi jednom da ne ispadne glup, nešto, bar neki znak inteligencije da iznedri, kad ono jok. :/

Da zakon velikih brojeva vazi svi bi uzimali pare na ruletu

Evroliga = Halkidiki, LŠ = Prčanj.

jao Slepi kako si samo namazan, provaljen si glupanderu xD

kad te rasni i dio nazivaju debilom, vreme je da se te neko kandiduje za Nobela

E mene si zaboravio, i ja te nazivam debilom xDDD

Hahahaha danas sam čuo priču da su neke 2007. Taurunumi izjebali bombaša.