Prijava

Cirbes kod Đorđevića, otišao u Bajern na pozajmicu do kraja sezone. Sumnjam i da će se vraćati u Makabi, uzeli ga jevreji samo da mu nabijaju holokaust na nos.

Ahahahahah

http://www.informer.rs/sport/kosarka/114848/VESNA-COVIC-ZESTOKO-GROBARIMA-Jaki-samo-kada-grupi-Dzikic-novi-Dule

Vesna na informeru kaze da gepekujemo. Ima li simbolicnijeg prikaza zvezdastva.

Da li bi ti ličbo mogao da dobiješ Čovića 1 na 1?

Zvezda je od sezone 2013/2014 do danas (nepune 4 sezone, ova je tek na pola), ostvarila pobeda:
Kuci: 24
U gostima: 12
Ukupno: 36

Gepek institucija i samozvana avangarda je za 7 sezona ostvarila pobeda:
Kuci: 28
U gostima: 11
Ukupno: 39

- Franjevci su za 8 sezona ostvarili 13 pobeda u gostima. Dakle nama fali još jedna pobeda u gostima ove sezone pa da za 4 ostvarimo ono za šta je njima trebalo čak 8 sezona što se tiče pobeda u gostima. Što se tiče pobeda ukupno,potrebne su nam još 3 pobede da stignemo ono što je državni projekat SPS-a i DS-a uspeo za celih 7 sezona.

- Crvena zvezda je u sezoni 2015/2016 ostvarila čak 12 pobeda
- Partizani su u sezoni 2009/2010 (igrali F4) ostvarili 11 pobeda

Naravno, u svemu ovome uračunate su i one utakmice u kojima ih je Obradović pustio, što sa Panatinaikosom, što sa Fenerbahčeom one poslednje sezone kada su učestvovali. Posle je Nolan Smith ugasio svetlo.

Ako postoji neko ko ne zna, u bivsoj Jugoslaviji, kada se igrala prava, velika liga, broj titula je bio ovakav:

1. Crvena zvezda 12 titula
2. Olimpija Ljubljana 6 titula
3. Jugoplastika Split 6 titula
4. Zadar 6 titula
5. OKK Beograd 4 titule
6. Partizan 4 titule
7. Cibona 3 titule
8. Bosna Sarajevo 3 titule

E onda je dosao SPS, Mirko Marjanovic, Dacic, Ruzic, Tadic...

Zanimljiva statistika. Ovo cu da postavlja na b92.

Povredio se Danguba, neće igrati sutra. Taman krenuo da se popravlja i u napadu i sjebe ga povreda.

Brt vest stara 3 dana nije ni putovao u laktase

Jesmo li spremni za jos jednu rutinsku penetraciju u tim sa visestruko vecim budzetom?

Ja spreman od petka

spremni za jos jednu rutinsku penetraciju

Kosovac zauzeto
Ja spreman od petka

Bvdlga neće da ti plati kao onaj peder sa fejsa. Xd

Elem, mislim da ce ovi od starta da navale ko ciganče na svež grob, gubićemo desetak razlike ceo meč i eventualno pred kraj smanjiti na prihvatljiv poraz od 6 poena.

ko ciganče na svež grob

ides k vragu koj primer..

Dobijamo ovu bez problema.

Pišanje po Baskoniji i kladionicama

3,4 квота на нас, као да смо Галатасарај јебени, а не да имамо 5 везаних побједа...

Kakav je bre ovo termin od pola deset jebemti? Ja već počeo da pijuckm plus mora ustajem sutra rano da idem za norvešku.

20.30 по њиховом, касне сат времена за нама.

idem za norvešku

Verovatno ide do Zemuna ili tako nešto.

Курац, иста нам је временска зона. Па Бог их не убио, ђе у пола 10 нађоше...