Prijava

Nekako ne mogu da ga zamislim sa 30 godina na njivi, ne stiže da prati sport i tv, kaže ima problema u poljoprivredi ali gura dalje. Jbt 2 pik na draftu!

https://youtu.be/5_NA5JB2Ti4?t=82
треба му јебати мајку за ово

добро сад је морао да шутира јер је истицало време, али не мора да ради то седамдесет пута на утакмици и да погоди можда једном

То није тачно, у ЕЛ има 2 од 5,09 по мечу за два, а у Јадранској 1,9 од 4,1.

Dobro, ali ova duga dvojka je zaista užasan šut, duša me jako zaboli svaki put kad je gospodin Čarls opali

прекини да сереш стец навући ћу ти негативан публицитет

Не желиш да се такмичиш са мном у навлачењу негативног публицитета, битанго.

Јесте му лош проценат за два, али зато тројке у ЕЛ шутира одлично. Ево гледам тренутну листу најбољих тројкаша, иза њега се налазе играчи као што су Лоџески, Деколо, Дончић, Симоновић, Принтезис.

Al bi mogao da proba da svaki put kad pozeli da baci ovu dugu dvojku da baci trojku. Iznenadio bi se koliko bi vise poena postizao

negativan publicitet lol

Al bi mogao da proba da svaki put kad pozeli da baci ovu dugu dvojku da baci trojku. Iznenadio bi se koliko bi vise poena postizao

ово... не смета мени што он гађа остало, само ми прокључа мозак кад видим да покушава да се неким јадним кросовером ослободи чувара па распали преко руке са 6,4 метра и промаши увек, срећа па је погодио против фенера

Oćemo li jebati ove sto nose sandale na bele carape!!!

Ne bih se iznenadio, mi kad upušemo pobedu unapred obicno i ispušimo.

Danas laganih 10 razlike, Simon 17+ poena.

Dajte neki lagani srpski pravoslavni strim. Pozz

Au kakva trica, ali ne prinzaše jbg