Prijava

Ahha blajvaga al bukvalno sam dosao da napisem "ko da ti je cale bombas xd" i on komentarise

Mislim da ima 10% slucajeva da sin i otac NE navijaju za isti klub

Cale onako pederski kara, tipa sedim i gledam, a on iza prica sa tastom i burazerom ''covic ovo covic ono, prodali kupili'', i onda uzme Printezis i ispisa mu se u oko.

Nemam pojma, nije me nikad forsirao, stric me nagovorio i ostalo tako. Mada moja deca nema teorije da sama biraju, zajebi pricu, da se napusavam sa njima. :D

Ja jebeno treba da prekinem da pratim sport. Sinoc sam toliko ispizdeo da sam sanjao Jovića jbt.

Kao kod nekog sam u gostima u Bg-u, neka stara gajba i Jović tu. I on se kao obukao nesto elegantno a sve staro na njemu, ofucan, propao sav skapan.

I kao pokušava normalno da se ponaša pa onda odjednom skoči i ima neke ludačke tikove.

A ja ga gledam onako i u šoku sam, čak mislim da sam uzeo da kucam status na vukajliji da vam javim da je Jović u kurcu.

Ne znam sta ce mi se desiti ako ne prođemo u top8.

Oce li zeljko probati pobijediti efesa ne deluje mi da oce

Mislim da mora. Inace mu je pod znakom pitanja 4. mesto.

и ја мислим, тј. надам се да ће да их добије, сад им треба за четврту позицију а и прошле године кад нам је била потребна победа у том дуелу за топ 8 добили су их, од тада је она слика цвекла фаце

ал с обзиром да сада више нема пријатеље у звезди...

Ма где Жељко да победи неког Звездиног директног ривала за плеј оф. Не мере то јер овде више нема пријатеље. Тако да Ефес добија опуштено, немојте да се нервирамо безвезе.

Mada, od onog meca sa Zvezdom Zeljku bas ne ide mnogo trenerska struka. Kao da ga je Radonja mnogo nasikirao. Mozda mukica i ne gubi namerno.

A i nije Efes baš za potcenjivanje, dobili su ih već u turskom kupu i izjednačeni su u prvenstvu, a Fener bez Datomea i Slukasa, a za Bogdana čas pričaju da će igrati, čas da neće, ali do sad nije ušao. Uglavnom nije počelo idealno.

ау јебем ти ја видим 26-16 реко фенер води, скочи ми притисак кад сам видео да је ефес домаћин

Radonja oducio zeljka od struke, nema druge.

Mozda i od marcela xddd seltik stajl

Bogdan odjebava direktivu xd

Па лако је њему, он и даље има пријатеље у Звезди.

какав мајмун овај диксон јебем му све на камари

Ma ovo je da poludiš tačno