Prijava

томић повређен, идемо, још су сакатији него до сад.

мислим да ни фаверанија неће бити, само дакле она црнчуга остала којој не знам ни име сад, па ако кузмић не буде имао 20 ево не знам

Ubice ih kuzmara brat, ako jovic zaigra nabice 25p ovako je nekih 16 realnost

Izgleda da nije povređen nego suspendovan jer je laktom šinuo kerola, ja video samo krstić na fantaziju pa zato mislio da je povreda. U svakom slučaju, solidno dobre vesti, još nekako ataman da se naloži i dobije darušafaku i gotovo.

Ин Мицов ви траст.

Boli me kurac taman i da je dobio prvu menstruaciju u 28oj godini samo nek ne igra. Jos kad bi radonji doslo iz dupeta u glavu pa da mitrovic malo odmori a pocnu bjelica i kuzma u prvoj ih

Tome se nadam od kako je dosao tompson zasto se koji kurac to ne desava da li iko ima makar neko objasnjenje?

I sta sad ocekujes da te molim

Uzdaces se ti u rajkoviceve suteve u ponedeljak vidim ja

E a da vidis kad sutra turci nameste iz dva u jedan hahahah

Priznaj ljudima da koristiš one kurce za leđa zato što ti lomim kičmu na basketu svaki put

Driblinzima, ne pesnicama da se razumemo

Priznajem, duka ima tako dobar pas da se izlomim svaki put kad mi doda. (Ne)Sreca pa mi ne dodaju cesto.

Navijam za Partizan i za vas kad igrate protiv stranih ekipa ali me nervira dangubic

Ono sto sam ispizdeo sto sportklub pustio tenis umesto EL studia za proslu tekmu.

Epa jebo sam kevu mejlovima, na fejsu, i svuda gde sam stigao sbb-u i sportklubu, imaju milion kanala a ne moz se gleda studio. I izvinjavali mi se glzpanderi. Evo sad opet tenis, al kaze voditelj da sele tenis na sk6 a na sk1 ide studio.

Nema na čemu braćo, nema na čemu.

Ja da se zahvalim bratu sa sbb-a a ono neka kurva preuzela nalog.

https://s3.postimg.org/h7mneeab7/Screenshot_2017-03-24-20-33-10.png