Prijava

Meni je neshvatljivo da jedan Bjelica daleko iskusniji igrač od Mitrovića ima tako mizernu minutažu

Luka Mitrovic na 5 na jednoj od najbitnijih utakmica u sezoni. Zakljucavaj temu.

Čović je muljao nešto ovde, nisu čista posla. Za Jovića vrv u aneksu ugovora stoji da će dobiti jaču cenu ukoliko Zvezda izgubi u Blaugrani.

Da, jebote, ako ćeš već da pariraš njihovom smol bolu jebo te smol bol i ko ga izmisli ubaci bar Bjelicu KOJI JE JEBENA ČETVORKA tako da bi mogao ponekad možda i da ga staviš na četvorku

Nikolase koji kurac barseloni znaci pobeda protiv crvene zvezde danas?

Ali šta će Barseloni pobeda ovde, za šta se bore, za 11. mesto, pa više bi smisla imalo da je cena manja, a da nas Barsa kao pusti

не могу сад тренутно да се сетим, али ми смо релативно скоро имали утакмицу сличну овој, баш у евролиги, с тим што су тад противнички центри били у проблему с фауловима па су ишли са ниском петорком, ко оно би мајку му јебем, сетићу се већ, и тад се радоњић прилагођавао и попушио и био критикован због тога, и шта он уради, стави митровића на пет, па дебилчино, тај клавер који њима игра на пет у смолбол петорци је способан да скочи и прикупи 5, 7, 10, 12 скокова, за разлику од овог нашег инвалида који скупља ако му нешто падне у руке, и притом нема неког близу јер би га курац заградио. одличан одговор, све честитке, силовали смо шут готово као против цибоне ономад на ф4 аба лиге, не дај боже правог високог центра да си увео бар на два минута да видиш како иде па га вади ако не ваља, слепче мртви. још не могу да преварим овакву утакмицу.

Otkud znam, imam neke teorije zavere. Da ih podigne malo na psihološkom planu

hahah kakav psihološki plan, odlučivaće utakmica protiv darušafake u sred turske, čemu se nadati tu jbg

jedino ako trinkijeri bratina ne dobije DAČKU sledeće nedelje

Jovića ako stvarno bole leđa zašto ga Radonja uopšte uvodi u igru da bi igrao svega 5-6 minuta..

Ne ovo sa kuzmicem mi je nejasno totalno. Ako.bude radonja u nekoj emisiji sa ukljucenjima ima da pocnem.lepo da mu pomenem ovo i da mu umesto pitanja kazem PICKETINO JEDNA

Pa ja bih bas kad vidim smol bol ubacio kuzmica i rekao ocu svaki napad da ide na njega ko bude sutnuo prste cu mu polomiti. Pa da je smol bol u prednosti nad klasicnom petorkom svi bi ga igrali ne bi niko prave petice ni uvodio

Sad kreće emisija kod Tegeltije, verujem da će biti solidne pljuvačine

Mislis da ce stici radonja da gostuje? Cime putuje, teleportom?

ma samo mi fali njega i grbu stručnjaka da slušam sad

Valjda nije Kuzmić povređen nešto nadam se da je ovo samo mastermajnd Radonja

Ja se iskreno nadam da jeste povreda al neka laksa da bih i dalje mislio da radonja ima mozga a ne da je budaletina

не могу сад тренутно да се сетим, али ми смо релативно скоро имали утакмицу сличну овој, баш у евролиги, с тим што су тад противнички центри били у проблему с фауловима па су ишли са ниском петорком, ко оно би мајку му јебем, сетићу се већ, и тад се радоњић прилагођавао и попушио и био критикован због тога

Mislim da smo istu situaciju imali u prvom kolu u Beogradu protiv Darušafake. Blat je igrao sa petorkom bez pravog centra u poslednjoj četvrtini, a Radonja probao da se prilagodi i mi pukosmo.