Prijava

мада симон ако оде можемо и да испаднемо из аба лиге мени ће бити драго што га више не гледам

kolko mi je krivo za dzenkinsa jebem ti

I meni ali bi se jos vise smorio da ode Jovic (nisam pratio valjda za sad nije otisao lol)

Ma rešeno je to, juče su utanačili uslove, a zvezda se ne pita tu ni za koga praktično jer im duguje gomile novaca

Rođeni Nišlija ima još godinu dana ugovora sa Crvenom zvezdom, ali i izlaznu klauzulu od 160.000 evra. Srpski šampion će na taj način ostati bez velikog profita.

HAHAHAHHAA

SRBI GRCI BRACA ZANAVEK! xD

Распродамо цијелу прву петорку, приходујемо 500 хиљада, па мајку му јебем... Уз то треба да ријешимо питање тренера и бар 5 рупа које настају одласцима играча. И ко зна колико смо још коме дужни...

Sad ozbiljno, je l zna neko šta je s ovim što crnogorci ceo dan danas pišu da Duško Ivanović menja Radonjića?

Е само нам још он фали...

Dal ce da ga bolu ledja I u suncem okupanom pireju?

Неће, сад је извидан.

eurohups piše da duško ivanović jebeni menja radonju, koji bre kurac

A lepo je pocelo odlaskom kapitena kao do jaja. Onda ode radonja i kao aj nema veze ima boljih. Pa djenka to je vec ono jbg djenka bratina i sad jovic do kurca vadi cd gasi igricu

Ja nisam ni znao da je Radonjić otišao. Znam samo da mu je istekao ugovor i ono kao pregovaraće se o novom.

i kao epski epilog svega uzeli su prejadan kes za sve njih, aj bezi smorio sam se

sad posle kosova covke mora da uzme pare iz vojvodine, nesto mora da se desi ne moze ovako

Ja se samo nadam da je to ono da kad mislis da je kurcina kao npr ode mwill jovke prvi plej ispadne do jaja a kad dovedes sofoa i mekela pa mislis do jaja ono bude prc kenzo

Da vidite sad kad krenu potpisi jel to neko spomenuo lengforda ili dajea? Mozda i bolden ostane

taj rad, morace bas dosta da se potrude, konkretno za jovica, realno jovic je bas bio znacajan faktor u igri na oba kraja terena, ali opet Radonja je sve to drzao u svojim rukama + tranzisn ofens difens , zapravo se najvise plasim ko ce biti njegova zamena