Prijava

Pa nije valjda cele sezone vestacki budzio prosek poena na 23+ u el da bi dosao u zvezdu, da je hteo kod nas mogao je i bez toga xd

Ali nesto se gaudlok pominje hmmm

А јесте, и Дилејни је прије 3 године написао како је одушевљен навијачима, могао би и он да дође. Јебеш НБА, кошарка је игра, не бизнис, шта.

eno na eurohupsu piše bog vas jebo, 800k godišnje, ne mogu da linkujem preko lumie sam

Haha nemoj jbt

E ozb sada, pregovori sa rocestim su u toku

"Рочести си ти, такав сам и јаааа
Зато сам те душооо потписао ја."
(Небојша Човић)

Haha zar nisi mogao bar da proveriš kako se stvarno piše Kit Lengford na engleskom :)

Haha izvalio sam sam, ali me mrzelo ds prepravljam xd

Оде Јовић у Бајерн.

Jovic zvanicno u Bajernu. Ok, jasno mi je da ode, to je razumljivo, ali nije mi jasno da ode da igra evrokup jebeni, ne samo da nije krovno takmicenje, nego je i drugo po rangu nekrovno takmicenje... -.-

Jedino da je zbog Djordjevica, ali svejedno glup potez mu je sto je odabrao Bajern. Prodat i Guduric zvanicno za milion + 20% kako kaze Legenda.

распад система

Otkud znaš da li je imao neke bolje (evroligaške) ponude, jbg Jović je trenutno riskantna investicija sa svojom povredom leđa.
Nemci (pogotovu Bajern) lepo i redovno plaćaju, tu je i Đorđević, a verovatno očekuju da u bliskoj budućnosti sa proširenjem Evrolige budu redovni učesnici ovog krovnog takmičenja

http://zurnal.rs/kosarka/zvezda/50704/stefan-jovic-gotovo-je-potpisao-sam-za-bajern-iako-je-bilo-finansijski-boljih-ponuda-iz-evrolige

A i svejedno ili ides u tim koji placa besno, ili tim koji ce da nize uspehe. Ne u srednji EK tim, zato sto ti je trener ortak, i ima lepih parkova po gradu.

Mada meni ni iz dzepa ni u dzep (xexe lepo sam ovo rekao) nek radi sta hoce.

Kog god igraca da sam stavio na avatar prodat je za MINIMUM milion evra hm

Nego oce doci neko jebem ti covicu majku svi odose branko osta

Radonja isto otisao, zvanicno. :'(

ваљда је свима било јасно од почетка да је легенда дошао само да направи паре и покупи и ћао јебите се

Ode i Hanikat u Himki eh

Mihajlo Nimet Posle svih ovih godina kako nas je vodio dejan radonjic i tih osvajanja titule i tih slavlja s tom ekipom ja mislim kad se igraci iz ove sada sezone koja je prošla, igrači kad se budu sreli na terenu i ovi sada u zvezdi i vise od polovine koja je otišla iz zvezda zagrlice se ko najbolja braca koja se nisu videli baš dosta godina
Like · Reply · 4 · 11 hrs