Prijava

Boxer
Gazimudo puši kurac soproštenjem. Nemoj biti retardiran.
Kad igramo međusobno pa dobijete sve je dozvoljeno likujete i to je ok, bili ste bolji. Ti se raduješ pobedi Hrvata? Pa poturica je vazda bio gori od turčina.

1. Vi navijali za Makabi u sred Beograda kad se KKP borio za F4 EVROLIGE (EVRO ne ABA lige)
2. Navijao sam za lakseg protivnika jer smatram da ce klub za koji navijam lakse pobediti Cibonu nego CZT
3.Zvezda je zamrznuta a ovo je Cokijev privatni klub
4. JEBI CIBONOOOOOOOOOOOOO
5. JEBI COKI EVROKUPOAAAAAAA

Dabogda sutra patlidzan pobedio Cedevitu, ipak su manje Hrvati.

Pa realno. Kad god sam otišao na njihovu temu pisao sam normalno i išao ko čovek oni dolaze ko stoka i ona govna najveća.

Što Lipoviju lolata

Što Lipoviju lolata

Pa zato sto je dosao. Hvala mu na vecerasnjoj tekmi, pomogao nam je kao niko! Neka tako i ostane.

1. Vi navijali za Makabi u sred Beograda kad se KKP borio za F4 EVROLIGE (EVRO ne ABA lige)
2. Navijao sam za lakseg protivnika jer smatram da ce klub za koji navijam lakse pobediti Cibonu nego CZT
3.Zvezda je zamrznuta a ovo je Cokijev privatni klub
4. JEBI CIBONOOOOOOOOOOOOO
5. JEBI COKI EVROKUPOAAAAAAA

Nemoj da mi persiraš. Nađi jedan moj post gde se radujem vašem porazu?
Ako si tako hteo trebao si ići na utakmicu da navijaš za Cibonu, ne ovde. Samo malo dostojanstva, nije teško.

Липовиј за време текме разглаба са девојком преко скајпа да ли је за Нолетовог сина лепше име Сегеј или Фјодор

Достојанство од фрањевца тражиш Бохоре ? Добиће они дневну дозу достојанства кад им га Келхар и Ракић забибере у суботу. Ко још прати кошарку, зна се шта је најважнија споредна ствар на свету.

http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201404/675118/za-finale.jpg

Daj bre gasite to govno od kluba iz Železnika i dajte te pare stvarno za decu tu bolesnu, a ne da trošite milione da bi uzimali kup Koraća i igrali neki evrokup gde jedan od 50 učesnika igra 8000 utakmica da bi došao u EL.

OVO JE KLJUC VASEG NEUSPEHA
http://vukajlija.com/zabava/posteri/675140
NIJE DA SE RADUJEM ALI OVO JE TO, BOLJI STE OD KK CIBONE ALI STA CEMO KAD NISTE BAS MNOGO BOLJI

Липовиј за време текме разглаба са девојком преко скајпа да ли је за Нолетовог сина лепше име Сегеј или Фјодор

Fjodor definitivno.Sergej je previše gej ime

Ко још прати кошарку, зна се шта је најважнија споредна ствар на свету.

Шоми23цм брате мој! Коначно неко ко негује праве вредности.

Џони, немој да банујеш људе кад вам у суботу будемо мочали по фаци.

ЕДИТ: И сутра

haha limenke najjače ste već sam vas par zatekao koji pričaju kako košarka ipak nije tako popularan sprot zna se šta je fudbal jbt fizički me boli količina vašeg jada

stvarno ste najbednija bića univerzuma

Ohladila mi se glOOva... samo neka smeni Radonjica, pojedinu gamad cemo oterati na kraju sezone. Dovesti sad nekog lika, koji ce preko superlige malo da se uigra za zavrsnicu prvenstva, i da vidi ko mu treba a ko ne za osvajanje Evrolige sledece sezone.

Али људи, јесте ли свесни да ће Цибона у ЕЛ? ЦИБОНА. Комично, нема шта.

Gvoudene nemoj ti ni kriv ni dužan da izvučeš deblji kraj lolo