Prijava

Kalinić je koristan, ali ga Radonja neće znati iskoristiti, Kuk mi se čini star pitanje je koliko on ima volje i snage

Idemo tandem Bobi - Kalinić i nek nas se Evropa ponovo plaši, ali sad i Bukvalno

ћути фендере, тако си паметнији

А, у праву си. Потпуно сам заборавио да нам је Мислилац Цетињски још увек тренер.

ти би стварно довео у звезду некога ко је игро у партизану?

Што шта фали? Опростићемо му ружну прошлост.

Fendere, a kod Vlade Jovanovica?

Odma da demantujem za Kuka. Nuđen nam je pre 10ak dana, odbili smo. Imamo bolju opciju u planu, ime se još ne spominje iz više razloga. U toku ove ili sledeće nedelje ćemo više znati.

Kalina je apgrejd u odnosu na Simona, pritom ima 80k manju platu

Шта мислите, ко ће нам ове сезоне бити Ракочевић?

Шта си ти, инсајдер неки? Ћокијев возач?

Čokijev vozač. Dobar mu je bmw kojim dolazi na kališ. Onaj xdrive. Koža unutra. Ludilo

Gusti, ako znaš, reci mi samo kol'ku je Simon imao platu. Možeš i u pvt ako je prevelika sramota... :)

Imao je 180k, pa je tokom ove sezone smanjena na 120 ja mislim. Znam da je smanjena, ali ne znam tačno koliko. U svakom slučaju, previše :)

ај сада без зезања, каквое стање у вашем клубу? Мислим на ове медијске шпекулације о нејединству и парама.

"Čopor" otišao, pudlica ostala. Ali pudlicina kesa je mala u odnosu na džak, koji je čopor svakodnevno otvarao. Pa onda samim tim i manje crnaca, ali biće crnaca. Sad kakvih, videćemo. To je bar moje viđenje.

Kalina je apgrejd u odnosu na Simona, pritom ima 80k manju platu

Kru ti jebem, podignite spomenik magu koji je ovo izakcijao i obesite lika koji je Simonu uopste dao platu.

Kalina vam je pravo pojacanje, jos ako mu je plata 100-150k to bi znacilo da ste naucili da ne preplacujete igrace, sto je jako lose po KKP :D

Kalina će imati 100k platu.

Riho uglavnom u novinama jedu govna. Imamo manji budžet za plate nego prošle godine, jedno 25 posto, ali sve ostalo je ok. Imena koja se traže ne izlaze po novinama, traže se dva dobra stranca, i biće dosta mladih. Iz Fmpa(gudurić) i naše škole(Tejić, Rebić, Mitrović) za sada

Coki treba da dovede Vilija Vorena i Derona Vasingtona iz Pistoje. Ko prati italijansku ligu zna o kakvim igracima se radi. Kalinic je propala investicija.

A i nije Kalinić neka velika investicija.

Ko prati italijansku ligu zna da je vili voren potpisao za Virtus, a da je Vosington skup za nas, a nema toliki kvalitet. Kalinić je dobar igrač za naše uslove

Kalinic je klasican fizikalac koji ima predispozicije da napreduje u svim segmentima i uz pravog trenera mogao bi da postane odlican kosarkas. Ne odlican u smislu prstanja sa tripl dabl ucincima,al vrlo koristan na obe strane terena

Kalinic je klasican fizikalac koji ima predispozicije da napreduje u svim segmentima i uz pravog trenera mogao bi da postane odlican kosarkas.

Значи боље му је било да је отишао код Пешића у Бајерн.