Prijava

Negde sam video i 22 broj... :)
Kažu minimum 2 godine, sa platom od 120 000 po sezoni. Verovatno posle te 2 godine može u NBA, ali ima do tad još i ha haj... :)

Напокон правимо тим од квалитетне клинчадије, наше клинчадије. Који ће играти сигурно ангажованије него неки црња који је дошао на једну сезону да намлати паре и прода се у неки већи клуб.

Плус што ће овим клинцима скакти цена из сеоне у сезону, па ће се на њима још и дбро зарадити.

Potvrđuje se ono što sam odavno pričao, kakva navijačka pripadnost, "institucija", trener koji zna da radi sa mladim igračima, i ostale budalaštine...ko igra EL on i privlači najtalentovanije mlade igrače.

Јеси оставио такав комент на Монду или негде?

Ne, ali dosta ljudi slično razmišlja. Video sam jedan komentar sličan mom razmišljanju i na b92.net/sport.
Svakom ko hoće da vidi stvari pravim očima je jasno da je to tako.
Retki su ljudi kao Nemanja Bjelica, koji je na pomen mogućnosti da pređe(ako hoćete da se vrati) u Partizan, pošto je tamo eliminisan kao netalentovan, a kod Pešića u Zvezdi se afirmisao, rekao - nisam takav čovek ;-))))

EDIT:

Kada sam pisao jos pre mesec dana da ce Dangubic preci u zvezdu.micic u bajern,a mladi krstic iz mege u partizan niste verovali.Evo jedna ekskluziva,sledece nedelje u zvezdu dolazi amerikanac sa ruskim drzavljanstvom,a vi pogadjajte ko je u pitanju :)
(insajder, 31. jul 2014 11:10)

Ae vi koji pratite, kažite mi ko je ovaj blekrašn ?

I dolazi lagano avgust.

Dangubić je novi Majkl Džordan, Efempe je najbolja ekipa na svetu, uzimate sve trofeje i kreće ponovo ista priča kao i svake godine. Još od 1998. je ustanovljen taj šablon. Naravno opet ćete uporediti vašu ekipu sa našom. Opet ćete kenjati kao i svih ovih godina kako sigurno sve uzimate. Potkrepljivaćete to vašim košarkaškim "znanjem" i "realnošću". Ako imate toliko znanje kako svake godine predvidite da ste najjači i uvek ispušite?
Je l' vi to idete na onu varijantu "Pa jedne godine ćemo biti u pravu"?

Ne znam više ni koja je poenta zajebavati vas. Prosto ću uživati čitajući s vremena na vreme vaš postove i smejati se ponovo vašoj nemoći i pljuvanju svih tih ljudi koje ćete do aprila sledeće godine dizati u nebesa.

Tužno je navijati za Efempe, kao što je nekada bilo tužno navijati za Zvezdu dok je postojala.

Čisto da vam najavim, Partizan uzima ABA i našu ligu sigurno, jer dokazano je u proteklih 15 godina da je košarka sport u kom uvek na kraju pobedi Partizan.

Avgust stiže. Nova "Sledeća sezona" je počela. Novi ožiljci na vašim izmučenim dušama se spremaju.

Доже, ладно нам Холден долази јеботееееее :)

А у праву си Доже, реално Паћа пуца по шавовима, играју ципирипи куп и нико неће код њих. У том положају је била Звезда некад, али сад смо евролигаши и ствари много боље стоје.

Нема евролиге-нема љубави.

Đoni, odavno se nije desilo da mi pobijedimo u trci za nekog većeg talenta naše košarke. To je jasan znak da mi idemo gore, a vi dole. PRC!

Džoni, nije problem. Mislim da je još od sezone kada je Divac uzeo 100 soma maraka za 2 tekme u EL, ovo prva u kojoj Zvezda igra EL, a Partizan ne.
U tom smislu se povlači analogija. I Divac je došao u Zvezdu da joj pomogne u EL. Nije došao u Partizan, iako je bio lokaut.

Je l' bitna ta titula ili nije? Valjda je bitan plasman u EL, čak ni ABA ligaška titula nije u tom smislu toliko bitna.
Demagog je tebe i većinu navijača Partizana ubedio da je kup nebitan, a titula je bitna. Kao poznati alibi trener, "sakrio" je svoj neuspeh u ABA ligi.
Istina je da su skoro podjednako nebitni, ili bitni (ja mislim da se svaki sport igra zbog trofeja, pa su samim tim bitni, i kup, i titula(naravno titula više)).
Shvati, nema analogije sa prošlom sezonom, ni sa prethodnih 15-20 ako hoćeš, jer Srbija ima samo jednog predstavnika u EL.

I da, Dangubić za Milutinovića jeste Džordan.

Džoni dok je pisao ovaj "postić"
Pišem ovo, a ruka mi drhti od tuge i bola ...
(Aksentije vadi maramicu, briše suze ... Prodera se na Lakija.)

Nego, meni nije jasno, 15 godina mi nismo osvojili titulu, i umesto da oni uživaju i raduju se, oni opet dođu da napišu "postić", jer im drugačije verovatno nije nikakav gušt... al šta ćeš.

Доже, ладно нам Холден долази јеботееееее :)

Ma jeeeeesteeee.

I sad razmišljam opet po ko zna koji put koji je bio problem između Pešića i Nedovića? Batočinac je imao samo godinu dana više od Nedovića, a imao je ogromnu minutažu, mislim ogromnu u odnosu na njega. A Nedović ukrade loptu, zakuca, i ovaj ga pošalje na klupu. Ili se inatio što su mu stalno dobacivali "ubaci Nedovića", "ubaci Nedovića"...

I sad razmišljam opet po ko zna koji put koji je bio problem između Pešića i Nedovića?

Ladno sam ovo isto malopre ja hteo da napišem! I dalje mi ne ide to u glavu, čak ni odbranu Nedović ne igra ništa lošije od Milutinovića, ako je ne igra i bolje.
Možda je stvarno teranje inata navijačima bilo u pitanju. Nemam logično objašnje.

Ко Леброн да је дошао

Čisto da vam najavim, Partizan uzima ABA i našu ligu sigurno, jer dokazano je u proteklih 15 godina da je košarka sport u kom uvek na kraju pobedi Partizan.

Šarić šalje pozz

TAKO JE BRE DOŠAO DANGUBA KARAĆEMO PARTIZAN