Prijava

За ребића се причају свакакве приче од људи у свлачионици, пореде га са црнцем, ако ме разумеш. А и црн је по мало, или је то било до контраста на тевеу, јбг.
Ја мислим да ће он бити наш први црнац догодине.

Кад се буде исповраћао по дресу као што је то чинио Џерод својевремено, јер се пре утакмице најео у Мекдоналдсу (још један доказ црноће), можемо да причамо о црноћи. До тад је белац и немој да тврдиш супротно да не дођем у Крагујевац да те пребијем, знам где живиш. поз

Moraju se razlikovati prava crnčuga i pravi crnac, Džerod Henderson je svakako dobar primer prave crnčuge mada bi ja išao na Majk Tejlora mislim da se tako zove igrao pleja jedne godine lolo. A pravi crnac je Obina Ekezie.

Mada se zapravo može tvrditi i da je Obina Ekezie prava crnčuga a Majk Tejlor pravi crnac.

Како се беше звао онај црнгеља плеј што је у то време играо у Звезди? Играо и за Олимпијакос после, има два имена и презиме чини ми се.

Skuni Pen je igrao sa Obinom pa u Olimpijakosu, ne znam to za dva imena lolo

На њега вероватно и мисли, Џејмс Скуни Пен.

Џејмс Скуни Пен, јес он Гвоздене. Био јебен играч. Фала. Позз

Gvozzden

Mada se zapravo može tvrditi i da je Obina Ekezie prava crnčuga a Majk Tejlor pravi crnac.

Али вукао је и он на црнчугу мало, а имао је потенцијал да буде Ален Ајверсон црнац.

http://www.sportskacentrala.com/kosarka/lige/yuba2004-05/avodz-trif-part-zv-plej1.jpg

Ахахаха Тунџи Авоџоби је био класичан црнац, али није играо на позицији црнца јбг.

Тунџи брат кад се изнервирао на дербију и стао на пенал, није дао да изведу слободно за техничку. Легенда јебена!

Majk Tejlor je stvarno najveći crnački pakao koji se pojavio u Zvezdi, pozivam vas drage volje da nađete veći

Јеботе какви су све манијаци играли код нас лололо...Тунџи, Екезие, Џерод, Тејлор, Морисон јебени, па и онај Лери О' Бенон је био као неки лик из гета који узијем пуца клинке док прескачу ластиш.

Moram da se pohvalim da sam Leri o Benona sreo na bulevaru i rekao mu de si Leri, a on je meni rekao de si de si

Imali smo mi i belog crnca. Samo zvezda može da dovede amera belca lolo

Ne mogu da se setim kako se zvao lik.

морисон јеботе

Lol njega sam zaboravio skroz. A bio je jedan odavno, iz ere Toma Ludviga NBA trenera :))

Jbt secam se kad je Ludvig dosao u Zvezdu i kreten u toku meča tera igrače da traže one tajmaute od 20 sec, mlatara rukama a sudije i igrači ga gledaju bledo hahaha

Bio je i Endru Viznjevski