Prijava

Шљиворад Тртовић™

Лептејебо

Ne jebe lep, već uporan...

http://mondo.rs/a724982/Sport/Kosarka/Metalac-u-ABA-ligi.html

OPAAAA! Ne mogu nikako omašiti Abu ove godine. A pare obezbeđuje ko drugi, Boško Đukanović.

Ima li kakvih insajderskih informacija, dolazi li jos koji igrac?

Jab' voleo da dovedu ovog Jovića burazera ionako je se izjasnio da je ciganj, a teško da će ostati u Radničkom sad kad su popušili za ABA ligoa...

Hocemo danas da jebemo PAOA i NelsonoA, kad ne mozemo vec u Euroligi?

Kako je onaj debil Zdovc ubio u pojam Jaku na ovom SP! Mogao bi doktorat da uradi na temu - kako uništiti samopouzdanje svom igraču.
Isisao mu energiju kao kriptonit Supermenu. Davao mu je da igra 2 minuta u proseku, i normalno da ovaj po pravilu usere nešto i odmah - klupa!
Staro je pravilo, kada te saigrači i trener cene, uvek ćeš dati više nego kada si necenjen.
Moš misliti kada Jaka koji je u Zvezdi uvek unosio najveću energiju ulaskom sa klupe, uđe i deluje kao izduvan balon(da ne kažem upotrebljen kurton)...
Pašće PAO, Bajren i Strazbur.

Jaku sam gledao samo protiv Amerike. Usao na minut, izgubio dve lopte. I ja bih ga izbacio. Ne znam za prethodne meceve, mozda ga je trener ranije skenjo u glavu. Elem, i ne moze on da ima veliku minutazu pored brace Dragic.

Tu je bio najgori, ali upravo taj primer i potvrđuje koliko je bio ubijen u pojam...

јака блажич је ту диспуни нужну квоту играча и као такав не представља пријетњу противничкој екипи

I kakav bre Jovic. Ako smo vec odlucili da damo sansu Rebicu kao drugom pleju, neka bude tako. Najbolje da ga sad izjebemo. Dovoljno smo bili neozbiljan klub.

I Jovic nije pokazao nis specijalno. Mada se nije ni kurcio vec je samo radio svoj posao. Tako da je i pitanje koliko moze, posebno u napadu. Siguran je na lopti mada videcemo ga protiv Amera kad udare presing. U odbrani je ok. Jedino sto se ljudi loze na te njegove satro "dobre" faulove. U stvari to su dobri faulovi posle lose odbrane.

децхко ти си једна прилично глупа лобања

@decko_koji_obecava
Složio bih se donekle sa tobom, ali ako je to zaista opredeljenje...Onda treba ostaviti i Tejića da igra drugu četvorku, i Gudurića ili Čvorovića da igraju 3. trojku, a Kaplanović da bude bekap centar. Ipak, da li će tako biti?
Klinac sa kojim igram basket rekreativno zna Jovića i slaže se da ovaj nema šut, ali kaže da toliko dobro kontroliše loptu da ne možeš da mu je uzmeš, da je jak kao zemlja, i odličan odbrambeni igrač, pride reče mi da je u jednoj utakmici nižih srpskih liga imao indeks 50 (što je svakako za poštovanje). Tako ga je valjda Muta i zavrbovao.
Imajući u vidu Lazićevu povredu, i praktično propuštenje celih priprema, pa i Dangubić nije daleko od toga, ne bih Jovića video kao suvišnog.
Mnogi su na SP imali prilike da se razuvere što se Kaline tiče, i njegovog tobože lošeg šuta. Imamo razloga da sa optimizmom čekamo ovu sezonu.

Dakle ovi klinci sto si ih nabrojao su svi neka treca opcija na svojim pozicijama. Jedino je Tejic kao bekap ali tu se ne bi bunio da dovedemo cetvorku sto ce se verovatno i desiti.

Dok opet na niskim pozicijama imamo vec pet igraca, plus ako ima neki jos od tih klinaca. I kapiram da ce Djenka cesto menjati Vilijamsa ako Rebic pokaze da je i dalje noob.

Al ono, mislim da ce Reba da ima mnogo vece samopouzdanje kad zna da moze da racuna na odredjenu minutazu, a ne da ulazi samo u poslednjem minutu na +20. Pa ne bi cudilo da igra mnogo bolje i opustenije.

I ljudi stvarno, raspravljamo o Jovicu. Svaka cast decku al ono, Branko Lazic nivo. Pun mi je kurac gomilanja prosecnih igraca u Zvezdi.

Да је среће да стварно заврши на дугогодишњој робији, него капирам да ће се брзо заборавити на то, чим попусти у вези са Звездом.

I ja tripujem da je neki fazon kao pritisak u pitanju. Čović nikada neće robijati.

Елем, водимо 10 разлике у трећој:
http://www.flashscore.com/match/tEzf2Evo/#match-summary

Неће дозволити да робија сам то је сигурно, ако пада он падају и многи други..