Prijava

I malo Vilijams da se probudi. Kunta čovek.

Личимо на тим. Али ми увек личимо на тим у овом небитном периоду, тако да не упадам у неку еуфорију.

Pa dobro, pripremni period nije za euforiju, ali gotivno je da vidiš onako malo nove igrače kako đuskaju.

Na centru smo šuplji u odbrani.
Jović i Kalinić odlični
Williamsu se vidi da zna, odličan pregled igre, kontrola lopte, asistencije, šut loš.
Dangubić uplašen, pogubljen, loš zasad

meni se ovo sviđa, al dok gledam ovo u glavi mi Cibona i situacija u kojoj niko ne može da pogodi trojku, nemamo nijednog da kažeš šutera osim Đenkoa

Јесте, фали нам класични шутер. Ђенка је у фазону топло-хладно кад је реч о шуту. Али ако га иде шут, иде га све.

Требали смо да доведемо Штимару, таман може да покрије и четворку. И још цепа тројке. Јбг сад.

Али кад видим овог ловћенског брђанина на клупи како прави оне даун гримасе, тачно добијем проливчину ону најгору.

Па да, нема ко да погоди тројку јебену.

Јесте ово припремни меч али већ могу да се виде неке ствари.

И ту не мислим на наше шутере и ове лако примљене тројке. Мислим на Радоњу. Човек и даље очајно води тим. Очигледно да ниш' није научио ни прошле сезоне. И контао сам да неће пошто је затупљено црногорско говедо.

Већ видим крај сезоне, ми никад слабији, Партизан у топ форми. Вилијамс ће вероватно да испуши после три лоше утакмице.

Dobro igramo, čemu toliki pesimizam

Песимизам због Радоње. :)

Али како волим ову акцију "бачи лопту Бобију", капирам и да редар зна кад ћемо да је одиграмо. Иначе, прилично сам убеђен да Радоња увек доживи некакву мождану блокаду током утакмице. Не кажем, зна он да ради и добре ствари. Склапање екипе, одбрана, тренинзи. Али јбт, страшно је погубљен кад се ломи меч. Али увек јебено.

Вилијамс много креативнији од Нелсона и одмах се види да ће Марјановић са њим бити на нивоу игара док је у тиму био Шилб. И Цирбес је много бољи у пику од Рашка, тако да мислим да ће бити доста мање мучења у нападу него прошле године. Али опет се само тако промашују отворене тројке и то би опет могло да сјебе све. Џаба све, ако ти је очајан шут.

nije ovo loše izgledalo al' se već sada može naslutiti da će nam Dejo kidati živce

Je l znate nekog vrhunskog trojkasa koji igra na 4-5, a da nije Stimac? E takav nam treba, lol.

Kriticni su nam i skokovi u odbrani. Al jbg, ne mos imati sve u timu. Meni je gore sto ce nas jebati svako sa zonom.

Umesto Dangube je trebo igrac na fazon Bertansa, Andjusica... imamo i ovako mnogo fizikalaca.

dje vam prst Branka Lazica? POLOMLJEN! hahahah

teško će zvezda do top16

JER STE SPREMNI ZA JEBANJE FENERBAHČEOA?