Prijava

Mitrović šut 5/6 za dva, 5/5 za tri, i dva bacanja, 2/2. Koji mu je kurac, što je poludeo, čime ga 'rane kući?
Jede droge neke kutlačom garant.

Ma bio besan posle galate :)

Krivo mi da ne pomenem i Jaku koji je opet 10+ poena, samo neka nastavi da se przi...

Lari, nemam pojma...

Nisu prozivali Kešelja, nego sudiju onog govnjivog. Ali lepše je da se napiše u novinama da je Kešelj prozivan

dolazi Miško danas na Pravni, ne Miško nego '' Миодраг Ражнатовић, проминентни кошаркашки менаџер и адвокат'' haha
kace završi i budu pitanja pitaću ga šta uradiše sinoć nisam ispratio
TOVARI MIŠKA

Јеси пито што није оном ништаку Кешељу нашо клуб?

pitaj ga da me ubaci u partizan, nemaju boljeg lololo

edit: ne znam samo dal su obnovili ugovor sa telekomom, neću da igram za dž :)

Ajmo Delije!! Ajmo Limeenkeee! VOLIMO KLUB PREKO MALIH EKRANAAAAAAAA! Svi mi picke koji smo ostali u Srbiji iako nas klub dere sve redom, dok se casovi ljubavi prostiru Srbijom, upalite svoje tv ekrane, navijajte od srca i iz dna duse, da drhti Klaipeda, nek se srpska zastava ori na svakom prozoru!!!! Pobedjen Litvanac, dobar Litvanac, le ale!!!

Moramo da jebemo ove sto nisu Zalgiris i Ritas, ako ih ne jebemo, onda smo na njihovom nivou, odnosno puki ucesnici. Ja verujem da ce Bobi da izdominira opet, a Djenka bi mogao evo bas sad da proradi, da metne par trojki da se odlepimo.

Ti mora da si spavao 15 godina.

Bole te brige, selektivno na svakih 15 godina gledaš basket i glava ne boli.

Dzoni, dogovorite se da li je 12, 13, 15 ili 20. U svakom slucaju, nikad nije kasno da krene da se gleda, samo vi nemojte da prestanete da ga gledate.

Sportklub 1.

13 titula a vi je niste osvojili 15 godina. kapiras, jednu je osvojila buducnost pa je prekinula nas niz.

Svaka vam bila ko proslogodisnja.

13 titula, a 15 Zvezda nije osvojila. Dobro više i neće jer ne postoji, ali eto pre jedno 15, sada već 16 godina poslednji put ste nešto uradili.

Svaka vam bila ko proslogodisnja.

A da, zaboravih da vas bole kurac za to. Vi ste u tom fazonu, kao Australijanci i plivanje dok je Torpa bilo.

I sam znas da nasa liga ne donosi nista osim prestiza, a ja koliko vidim, vi vec ove sezone ne mozete ziveti od toga. Dok se to ne promeni, ne boli nas kurac (pricam u svoje ime), ali ako cu da biram izmedju nase lige i EL, biram EL. A i vi biste.

Prestiž jašta bre.

A dobro, voleo bi da ste nas drknuli. Nije samo prestiž, već i da se prekine serija, koja je dosta surova. Ja sam čak nešto ubeđen da kada se prekine, više je neće za naših života barem ponoviti niko. Koliko je prošlo od vaše serije sredinom prošlog veka do ove naše....brdo.