Prijava

Što se tiče ćutanja, nenavijanja, napuštanja tribina, i slično, nosiocima tih ideja otvoreno jebem majku u pičku dabogda da pomrli. Šatro narko dileri i ostala bagra nekog poštuju. Idiotizam čisti. Zamisli, pogine policajac, i policija ode u štrajk ili kaže nema veze. Sad bre treba najviše da se navija.

Verujem da ce ljude da ponese ako krene u neizvesnu zavrsnicu

da ce ljude da ponese ako krene u neizvesnu zavrsnicu

da ponese ako krene u neizvesnu zavrsnicu

ako krene u neizvesnu zavrsnicu

u neizvesnu zavrsnicu

neizvesnu

Nemojte da se zajebavamo.

Brate zajebi, iako znam da treba da ih dobijemo 20 laganih, iako sam kenjao da cu secem kurac ako dobiju jos nekog sem nas, opet, jedna tekma jebena, moze kao protiv Cibone da bude, a pritom moramo da dobijemo.

Video sam transparent posvećen Marku na tekmi Ludogorec-Liverpul.

http://youtu.be/0efqSAvylNQ Каква је дилеја овај Анђус, невера лол

Jebacemo Neptunasa kurcem oko njegove ose i atmosfere!!!

Samo da dobijemo danas jbt ne mogu da dotxekam ko da mi se zena poradja

из предострожности треснути хендикеп2 у синглу, а онда нека их накантају тријес разлике што се мене тиче, ал' ваља се обезбедити од беспотребног нервирања.
још публика да ћути цео меч као што ће бити, да се окачи по која литванска застава нек' се осећају као код куће, шта, и ако их крену тројке, аукурац.

odigratju na nas i manje poena, niko mi nije srusio toliko tiketa kao zvezda

Raskurcaćemo litvanski Radnički 45 razlike samo zbog načina na koji su nas pobedili tamo. Divlja ekipa

Mislim da bi trebali da jebemo Neptunasoa, i mislim da će biti dovoljno da im zviždimo. To što neće biti navijanja je čist idiotizam. Jebiga!

To što neće biti navijanja je čist idiotizam.

+1
Doduše, neće biti ORGANIZOVANOG navijanja, al' neće biti ni ćutanja. U svakom slučaju ćemo da ih karamo.

lagani kec i manje poena, biće 10 razlike i sve fino

Koja laz, . U faci se vidi da su nasli nekog bacu sto je valjo nesto, pa mu nakacili i ovo. Koje jebanje u mozak.

Jos mu osecam rekli da obuce galatinu jasu, da izgleda ubedljivije

Dajte neki dobar linak za tekmu, Bog vam dao zdravlja i sreće!