Prijava

ako neko baci ono"sve grupe su teške i nema lakih protivnika"

To je ipak Vujoševićev fazon, mi ne cmizdrimo

Inače što se tekme tiče, dali smo im puno ofanzivnih skokova, Kalina sporo dostize radnu temperaturu, mlako igramo ili mi se čini pošto nema publike

EDIT Ukrašće Ćoki pare 1/1

Šta bi sad sa onim " Dangubić nubara" , "Dangubić nije za Zvezdu", Dangubića treba čekati do nove godine posle ćao" i sličnim glupostima? Tek će dečko da kida. Vilijams ploditelj, Bobi kreće da jebe kako ume u drugom poluvremenu i Kuča je srušena.

ISPAO UNICS HAHAHAHHAHAHAHAa

fanaticni_hromozom
Ja mislim da je mnogo trulo da se skupljaju pare za klub sa parolom ''za Marka''. Jednostavno ne smije se gledati bilo kakav profit koristeći se takvim nečim. Ako idu pare za njegovu porodicu to je sasvim ok.

kako npr partizan ne radi takve stvari? ono, kad se davis hvatas se za slamku ali sta je sa casnim umiranjem?

ЈАКА ПОЛУД'О ОД ДРОГА

И ПОЗАЈМИО МАЛО ДРОГА ВИЛИЈАМСУ

Jel Nižnji ide na nas ako dobijemo cigane ?

А ШТО БОБИ НИЈЕ УЗО МАЛО ДРОГА САД КАД ГА ЧЕКАМ ПЛУС ЗА ТРИНЕС ИЉАДА ЈЕБЕМ ГА УСТА

kako npr partizan ne radi takve stvari? ono, kad se davis hvatas se za slamku ali sta je sa casnim umiranjem?

Kukanje na svakoj pres konferenciji je časno umiranje. To je dno dna jadnosti, pokrijte se ušima.

шоми, мислим да не иде. додуше зависи, ако жалгирис добије, нижњи је четврти, а први и трећи из групе иду у једну групу, и други и четврти.
ако жалгирис добије, биће трећи јер има бољи међусобни скор са нижњијем, а ако изгуби, онда је нижњи трећи, уникс четврти, па онда иде звезда на нижњи, под условом да добије кућу. све у свему, делује да су и нижњи и жалгирис лаганији од уникса.

у ствари курац, уникс има бољи кош количник са жалгирисом, прави се круг од те три екипе. сад се већ губим јбг, позз.

А ШТО БОБИ НИЈЕ УЗО МАЛО ДРОГА САД КАД ГА ЧЕКАМ ПЛУС ЗА ТРИНЕС ИЉАДА ЈЕБЕМ ГА УСТА

Sta ti je to su dva kucanja, opusteno. :)

Sta ti je to su dva kucanja, opusteno. :)

Дај боже

сад је јасније, пред победом смо, а сасари добија, дакле нижњи за сад.

DAJTE REAL DA SE IGRAMO!!!

CRVENA ZVEZDA KOŠARKAŠKA VELESILA JEBE GAZI UBIJA

pitaš se k'o Španci protiv Radonje

Ulogovo sam se samo da dam minus bvldgi za jovica

kako se na španskom kaže FMP
da imaju šta da seru kad ih radonja izjebe ko miguel esmeraldu