Prijava

Čestitam, dobro ste odigrali grupu, ne znam kakvi su vam protivnici u top16, ako ovako nastavite možete se i tu pobosti sa svima.

LOLOLOL Cedevita dobila Albu, Alba ide kod nas

Bolje Alba nego Unikaha svakako. Lagane 4 pobede protiv njih i Žalgirisa.

Ne ide da mi pričamo "hvala", ali poštovanje za remca zbog posta iznad.

No, jedna korekcija, izgleda da ipak nije u grupi unikaha, nego alba, sad da l' je bolje - mislim da jeste, jer su izgubili od cedevite. Je l' gledao ko? Možda su se usrali od zvezde pa rešili da im je bolje da idu na cska i fener, lolo

Dakle makabi, pao, alba, žalgiris, galatasaraj... Jebemumajku, ne zvuči toliko strašno.
Edit: kasnim jebemuzeca.

Šta strašno, silujemo tu

Premijera 2. januara u Areni

Grupa E:

Real Madrid
Makabi
Panatinaikos
Crvena zvezda
Galatasaraj
Barselona
Žalgiris
Unikaha

Grupa E:

Real Madrid
Makabi
Panatinaikos
Crvena zvezda
Galatasaraj
Barselona
Žalgiris
Unikaha

Alba umesto Unikahe. Po meni bolje.

Alba umesto Unikahe. Po meni bolje.

Radonja se ne slaže s tim

Opet smo nekako delovali s pola gasa. Ili se meni čini. Jebem li ga. Mnogo poena smo primili, ali nema veze. Treći put(nisam siguran) da primamo više od 70. Bobi bio malo uspavan, Vilijams doktor. Svi su stvarno odigrali odlično. Jović najzad jako dobar. Samo je picaboj podbacio u napadu, ali jurio je ko konj u odbrani. Sve u svemu, 6-4. Malo ko je očekivao.

Jedino što loše branimo šut za tri opet, ako ćemo da cepidlačimo.

Добро је што нема Уникса.

Cestitam komsije, dobra igra tokom cele EL i zasluzeno drugo mesto. Takodje, dobar pristup ovoj tekmi i zelim vam puno uspeha u top16 fazi, pa ako bude srece i da prodjete dalje.

Leri, gledaj to ovako, uvek je bolje ostaviti šut na trojici, ili dugu dvojku, nego pustiti unutrašnju igru. Eto čisto da ne cepidlačimo :D Sve mi se nešto čini da će EL namestiti da neko od prva dva gostovanja budu u Turskoj. Kad bi raspored bio, Žalgiris, alba, panata, galata i da krenemo sa 4-0 lololo

Било би фино кад би се играло пред празним трибинама против Галате. Глупост ћемо сигурно направити неку у Бг-у.

Pa sigurno neće biti njihovih navijača, tako da će verovatno biti ,,samo'' neki transparent i novčana kazna.

I možda samo linčuju Atamana

Gazimudo

Cestitam komsije, dobra igra tokom cele EL i zasluzeno drugo mesto. Takodje, dobar pristup ovoj tekmi i zelim vam puno uspeha u top16 fazi, pa ako bude srece i da prodjete dalje.

fala Gazimudo, Bog vam dao pleja

I možda samo linčuju Atamana

Kol'ko znam on se izvinio, ne verujem da će baš neko da uleće u teren zbog njega, eventualno skandiranje pogrdno.

kakvih lobanja imamo na tribini nikad se ne zna hhhh

Gde neće, naći će se neki mentol da ga gađa Nokiom 3410 pošto su mu upaljač i sitne pare oduzeli na ulazu