Prijava

u naletu euforije neće se ni smartfon žaliti

daću mu ja moj LG da gađa jebo mu ja mater i nije neki telefon

JEDVA ČEKAM DA BRANČILO METNE RODRIGEZA U PDŽE

Јери доста оно све победе код куће и једна у гостима за пролаз ође?

ladno bi poslednja utakmica mogla odlučivati o plasmanu u top8, ali videćemo lol

Šljivo, meščini da je prošle godine trebalo 7 ili 8 pobeda za prolaz, pa ti računaj. Ja kotam da su nam sigurni porazi samo protiv Barse i Reala i tamo i vamo, ostalo sve mož da nagne i za nas, a i, ko prošle godine protiv PAO-a i Makabija - protiv nas... Slepi ceni da prolazimo dalje sa četvrtog mesta koje ćemo osvojiti u poslednjoj utakmici nekom bednom trojkom scelog terena u poslednjoj sekundi čime bi nam se vratilo za sve utakmice koje smo izgubili jer nismo imali sreće ilii muda ili oba. Red bi bio.

ZAPAMTITE OVAJ POST

http://mondo.rs/a755295/Sport/Kosarka/Zvezda-u-Top-16-fazi-prvo-na-Real-Madrid.html
Al mi je neobično što će sve ovo trajati čitavo proljeće. Preljepo. Nisam naviko siroma'.

daću mu ja moj LG da gađa jebo mu ja mater i nije neki telefon

Pridruzujem se.

Nabijem vas ja sve na karu za Jovica. :) Jebote, zamisli, decko igra basket, asistirao i dao kos, kakav uspeh jebeni, daj da mu urucimo diplomu, potpuno nerealno sta se desilo.

Grupa vrh, sem Barse i Reala, stvarno niko, pa ni oni kod kuce, nije nepobediv. Kapiram da u prvih 7 kola mozemo da dobijemo bar 3. Moja procena je da cemo imati minimum 5 pobeda, a ostalo sve sto pretekne ce biti fenomenalno.

Благоја, ош да ставиш Јовића на главатар кад муне Панатинаикосу тројку из нашег рекета на 0,3 секунде до краја у последњем колу за пролаз? Хехе

Jel stvarno mislis da ce Jovic da igra poslednje 0,3 sekunde u poslednjem kolu protiv Panatinaikosa? :D

Svakako je odgovor ne. Ne potezimo opet pricu oko coeka, ja sam samo odgovorio Gustom. :)

У твом одговору се осећа страх од тога да Јовић постане најбољи играч Топ16 фазе. Позз

Ponosni sam vlasnik slike koja je bila na jednoj stolici!

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2014&mm=12&dd=20&nav_id=938667

Ово је лепо прочитати, поготово што долази од непристрасног портала. Иако сматрам да би 5-6 победа био сасвим океј резултат, мислим да се може десити и да буде која више. У Арени може да се игра са сваким, а овај тим је показао више пута да може да одигра одлично и у гостима. Игра се дуго, сваки тим може имати кризни период, два или три брејка не би били велико изненађење за мене.

Jebemo ne vadimo!

Ponosni sam vlasnik slike koja je bila na jednoj stolici!

Ne, ne druže. Ponosni si vlasnik stolice koja je bila na jednoj slici.