Prijava

samo se maloumni mogu ložiti na tekstove koji izađu iz kuhinja navijačkih portala.

Samo se maloumni mogu ložiti na konferencije Vujoševića, ne vidim razliku.

Svinja, kojoj su puna usta Zvezde je ovim tekstom izdominirana. I-Z-D-O-M-I-N-I-R-A-N-A

O B J A S N I L I. O B J A S N I L I.

Ovo što kaže Riha... Najveći blam od sajta, a o daun forumu da ne pričam.

http://www.sportske.net/vest/kosarka/acb-zvezdi-ce-se-dopasti-vesti-iz-madrida-207095.html

Опа, киксала Барса. Је л' гледао ко утакмицу?

Popisali se sirotinju u usta.

Ljudi, je l' moguće da se pregovara s Dubljevićem???

PJER BOJA, JAVI SE SA POTVRDOM!

Naravno da je moguće, on želi kod nas više nego što mi želimo njega. Veliki je Zvezdaš, sviđa mu se Čovićev porodični koncept i naravno to što je sarađivao sa Radonjićem. On Radonjića više voli od svojih roditelja i svako malo pomene kako je on zaslužan za to što je postao igrač. Dubljević je spreman da dođe da igra za mnogo manju platu nego u Valensiji.. Zvuči li vam ovo poznato loolololol

Kakav Dubljević, nemamo mi para za takvu igračinu. Al' da bi donio novu dimenziju u igri i da bi sa njim bili mnogo jači bi.

aj što nema para za njega, nego što ima ugovor sa Valensijom na još godinu dana... al vidim ozbiljno se pominje danas, reko šta je ovo koj kurac

Ма ово за Дубљевића није тачно. Дошао неко на сајт Б92 и пустио буву, људи се примили.

Kao za Slotera, samo što je ovo još više nerealno.

Beni, ne bih ni proveravao ovo, kad znam da ima ugovor do kraja sledeće godine, a da su mu primanja za naše uslove ogromna. Mislim da je to samo nečija glupost, al ajd, ko zna, tako sam i za Markusa mislio. Mada je ovo daleko nerealnije

Mts nam daje pare.

Kako jadan moras biti da seces kartice. lololo

Tejic bi mogao da opegla ovu partiju onako fino.

hahah prosto obožavam ove navijačke teme
kada rasni opaža level jadnosti, zasužuje i smajli :D

dajte neki kršten link molim