Prijava

fala hromozom
http://i.imgur.com/Zc2rLRp.png
Koja je žuta koja zelena tribina?

Гледа ли ко Барсу и Реал управо? Ако Реал буде играо овако против нас, контам да бисмо их могли добити, онако, лагано.

Ja sam gledao prvo poluvrijeme, i malo sam se sjeb'o kad sam vidio kako se igra, na prvu mi se čini da su za klasu iznad u odnosu na nas. Al' vidjećemo ih protiv Radonjine odbrane, nikad se ne zna.

Hezonja opasan igrač, kakve fizikalije ima čoek.

Ja video prvu četvrtinu samo, one bolesne trojke reala i barselonin napad kroz reket i ona kucanja reko' ok pozz nema smisla očekivati bilo šta.

Друго полувријеме је Реал танко одиграо. Убила их је Барса у рекету, контам да бисмо и ми нешто слично могли покушати. Боби може Борусиса појести под обручем. Добра одбрана + поени из рекета + пуна арена, могло би да се ишчупа побједа. Реал сад игра са Уникахом прекосутра, па онда долазе код нас. Ваљда и умор одради мало у нашу корист.

Хезоња звијер.

Nadam se da ćemo da ih jebemo u neizvesnoj završnici i da će Radonja konačno da guli kožicu sa piše što se tiče neizvesnih završnica.

To sa Radonjom i nezvjesnim završnicama je urbana legenda i proseravanje klasično.

Koliko su karta za ona stajaća mesta u nivou 200?

Kakav stajaća mesta? O.o

Bio oko pola 12, kaže žena da nema više karata uopšte, bijela loža pukla za 15-20 minuta, srećom se snađoh nekako.

Koliko su karta za ona stajaća mesta u nivou 200?

Nije ti to Marakana 70-tih, decxko.

Ovo ti je za Evrokup

ROFL

E ajde idemo gledamo Dejvis kup zajedno u stojimo u kopu

brate našao sam na sajtu kkcrvenazvezda lol meni svejedno zašta je oću u taj sektor lol