Prijava

Pazi nije da nisi jbg. Kad se igra tekma a nema nekog od vas ja se zabrinem. Bio Gazi nešto malo al to je smešno, on neće da se svađamo i vređamo :(

i kod nas isto, hromozom ne silazi sa teme. strah mu se uvukao u kosti, jbg razumem coveka.

jbg kako da se napusavamo kad ste non stop banovani lololo.

Гробари имају Хромозом вишка на теми.

Колико ће нас да сјебе онај пораз од Галате, нисмо ни свесни. Распадају се људи.

šomara, zbog toga ćemo morati da tučemo panatu u gostima

ма добићемо и галату и панату тамо и овде
и жалгириса обе
и албу тамо пушта сале

сад нам таман жалгирис долази док нам форма још није ТОП али онај тамо следећи противник нек боље дође спуштених гаћа да му не покидамо то и силујемо га прејако у пределу чмара

нећемо добити никога

Marko mrači, sve ide po planu

brate ja kad sam pijan ko kurac ne mogu da potrefim vrata od kafane a kamo li da potrefim neko slovo na telefonu, šta god stisnem piše error pošto uvatim po šest slova odjednom

Heheh...pročitaj ponovo..ajd sad još jednom

нисам био пјан ко курац, написо бих оно у сваком случају јер нећемо добити никога стварно

нисам био пјан ко курац, написо бих оно у сваком случају јер нећемо добити никога стварно

kao što rekoh, ti mračiš, sve ide po planu, još samo da fender baci nek svoje mađije, a i tilma nema....Slučajnost? ne bih rekao!

ма све је супер кад нема тилма, макар ни куп не освојили

nemoj da razvedravaš situaciju, reci da smo govna i da ćemo niz prekinuti protiv solnoka, jerbo tako praviš ravnotežu optimizmu.

могу да заврше сезону са 0 пораза, само ако им не отпадне пиша као сваке године

A sto zovete Jebaca Marko? Znam ja da se on zove Marko, al nece valjda promena njegovog nicka da izbrise celu istoriju koju on ima kao jedan on najvecih autora na sajtu i da ne kazem, stub vukajlije?
Jebac je Jebac bez obzira na stanje nicka, manite se samo mrtvih slova na papiru/monitoru Jebac je Jebac ali niko nema pravo da mu zabrani kako ce da se zove!
I TO NE ZNACI DA TREBA DA PRESTANETE DA GA POSTUJETE

пффффффффффхахахахахахаха