Prijava

Shomy23
Gotivne su one dve glavice što prenose zajedno NBA na Sport klubu.

Srdjan Radojevic i Darko Plavsic

Prvi dominira, a drugi je isto do jaja. Razumeju se u kosarku, toliko da znaju od obicnog gledaoca da naprave debila kad pocnu sa strucnim izrazima i analizom protivnika al bar nema preuvelicavanja ili svrsavanja na sasvim regularne poteze.

Al najjaci je onaj jedan Crnogorac sa RTCG. Taj je okoreli kladionicar, kad je Sehovic ubacio Sasariju 17 poena u prvoj cetvrtini covek triput ponovio da je vec presao granicu od 13.5. Zna sve granice napamet i stalno komentarise dal je doslo vise ili manje lolo

хахахахах

Na stranu sto je okoreli cigan, kad bi mu se oduzele reci SJAJNO, FANTASTICNO, KAKAV OKRET i JAKA BLAZIC

Ајде што их стално понавља, али како их само изговара. Поготово Јакаблажич кад каже. И стварно се одушевљава скоро истим интезитетом некој сасвим нормалној појави и неком несвакидашњем потезу.

Lik je pre neki dan reko POMERIO JE KONSTRUKCIJU KOSA a fazon lik samo zakucao malo jace, cak se nije ni obesio

naravno onim njegovim iritantnim glasom i odusevljenjem sto je lik kontru 1 na 0 zavrsio kucanjem

Ovaj fazon
http://www.dodaj.rs/f/2A/OQ/15bWouMu/151375574422664900872917.jpg

Млатони

Al najjaci je onaj jedan Crnogorac sa RTCG. Taj je okoreli kladionicar, kad je Sehovic ubacio Sasariju 17 poena u prvoj cetvrtini covek triput ponovio da je vec presao granicu od 13.5. Zna sve granice napamet i stalno komentarise dal je doslo vise ili manje lolo

Šofro je udaren u glavu

ja volim te udarene. kad vec nije strucan, bar da mi bude zabavno.

Zato obozavam onu dvojicu sa eurosporta, jos kad im daju da prenose neki sport tipa karling ili SP u fudbalu za paraplegicare do 19 godina, tad do izrazaja dodje njihovo pijanstvo i opustenost jer znaju da to niko ne gleda pa samim tim nece imati ko ni da im se zali sefu

Тешановић:
"Кораци к'о лаки облаци"
"Озбиљна навијачка група, њих око 11"
"Каква серија тројака"

Сад сам се сетио да сам Мега - Цибона гледао на хрватском СК, коментатор све време причао Миљенковић, ја се упишавао.

хахаахах ал добро, ковачићу морамо бити захвални јер је донео НБА на б92 ономад, због тога му праштам што је дебил

Meni su ta dvojca sa Eurosporta bili najjači kad su morali da prenose SP u ženskom fudbalu, pa smislili izbor za mis prvenstva. Jebalo im se da prenose tekme, čak i gledaoci glasali mejlom lolo

Zato obozavam onu dvojicu sa eurosporta

+ 1000
Naročito od kako sam povezao da je Milinković (onaj sa hrapavijim glasom), osim što komentariše, reditelj filmova "Mrtav 'ladan" i "Čitulja za Eskobara", i jedan od tragača u kvizu "Potera". Gotivna glava skroz, bar meni.

inače happy
Paća- MZT
Pavlović pravi nošenu

1. Pavloović i faul nad njim
2. hm.. ovo je čudno moram priznati faul Pavlovića
3. NOŠENA, NOŠENA, pogrešio je Pavlović

MA ko šta pričao, Edin je uz Šarenog najbolji komentator na ovim prostorima, ima čovjek košarku u malom prstu, cijeli život je posvećen samo tom sportu...njegovi blogovi kobjašnjavaju

Edin jeste odličan komentator, ali blogovi su diskutabilni hah

Ja malo zamrzeo edina posle proslogodisnjeg derbija kad sam istripovao(?) na navija za pacu zbog odusevljavanja valjda kinsijem ne secam se vise al ste me posle ovde ubedjivali da nije grobar nemam pojma sada dosta je strucan i do jaja je u paru sa onim nasim, mislim da se ful uklapaju

Sareni je bog, utakmica koju on prenosi je automatski 30 posto bolja iako je imao raznih ispada. I ispadi mu ispadnu do jaja

Inace Reba-beba mi se sinoc posrao u usta ali sam i dalje misljenja da ce on sl sezone u mzt.

dajte blog da ;itam

Един и Коле су одличан пар, могу да преносе Левски-МТЗ и да ти буде занимљиво да гледаш. Једино ми они недостају од кад сам прешао са ИПТВ-а на СББ.
Шарени је такође врх.

Inace Reba-beba mi se sinoc posrao u usta ali sam i dalje misljenja da ce on sl sezone u mzt.

Rebić sledeće sezone drugi plej. Izgleda mnogo bolje nego cvele u njegovim godinama kod nas. Iako je cvele bio mnogo veći talenat. Valjda su to muda, samopouzdanje, jebem li ga. Kažu da rebić ostaje posle treninga dok ne pogodi 300,400 šuteva, a ne radi to puno njih. Uglavnom ih boli kurčina