Prijava

Navijači uvek svataju sve preozbiljno... Nije mi jasno zašto se i jedni i drugi obaziru na svakojake provokacije, ali avaj...

Poyy i srećno vam bilo u nastavku sezone.

Ma jok, neka njega presmješan je opasne fore baca banovati nas 10 svakih 5 dana što mu jebemo majku posle. Paljevine smo jbg.

http://fotkica.com/imgs3/1_174809017_Untitled-1.jpg велики поздрав увек достојанственим гробарима

ЛО ЛО
О

Л
О

janpi ne vredja no jebe budale. sta je sad fora, cemu ban?

http://www.dodaj.rs/f/11/Us/2qqpMeI2/2/janpi1.png
...po sred pičke piše ovo što se loše vidi.

хахах шах-мат, брао Бох

pa direktor je isto to radio na nasoj temi aj sto ga niko nije psovao nego ste ga jos podrzavali. kao kul fora. posle ste kukali za direktorov dupli da se odbanuje. mislim jebote nije to davna proslost

stepen oštećenja tvog mozga me oduševljava
ti si sve pojebo, pretumbo, izmešo...
al, boli te kurac, furaš svoju priču lololo

crvena zvezda
janpi, malopre

jebeš mi sve ako mi nisi posto simpatičan

Kad je ko opsovao Gazimuda, Crvenu konjevu mast pa čak i Janpija? Bolje to mora brt.

Bas nije bilo u redu od slepog sto je pozdravio sve a meni urucio otpozdrav iako sam rekao stvar koja se ispostavila tacnom .
Duboko sam uvredjen i zatecen.

Rudiju, Ljulju i Rejesu pobiti familije a njih poslati na kosovo da se dalje distribuiraju u delovima, a Kerol je brat najveci i pravi dingospo.
Ne kazem ovo jer vas je natrpao, jednostavno on je jedini igrac kog sam postovao i kad je nas nabijao ko stoku u sred Pionira. Ni grama ciganisanja, foliranja i iritiranja, jednostavno covek je 100% kosarka.

P.S. Ne ocajavajte zbog poraza, razlika izmedju prvih 10 ekipa EL i ostalih je prevelika i jedino je Dule taj faktor koji moze to da iznivelise koliko toliko,al posto ga nemate jbg.
A i ovo vam je najubedljiviji poraz u EL cini mi se, a za gostovanje Realu, to svakako nije sramota.

A ona slika sto neko okaci kako vas sprdamo nakon poraza od Cibone, vec sam rekao, al ponovicu:

Mislim da nikad nisam bio ubedjeniji u postojanje (instant) karme, nego nakon poraza od Cedevite, i to na koji nacin.
Dok sam pisao one komentare prolazilo mi je kroz glavu da treba da sacekam da mi pobedimo,al posto nisam cigan izasao sam na liniju vatre i casno pojeo svoja govna!

Bas nije bilo u redu od slepog sto je pozdravio sve a meni urucio otpozdrav iako sam rekao stvar koja se ispostavila tacnom .
Duboko sam uvredjen i zatecen.

Непоздрав би добио ко год да је написао

Gazimudo
Kako ce Rejes da se posprda sa bedom znaci bice nevera

јбг брт

Иначе, мрско ми сад тражити пост у коме сам рекао да су сви гробари душмани сем једно пешес ликова које сам поименице набројао, међу којима си и ти, тако да не примај к срцу тај непоздрав
поздрав!

''normalnim'' Grobarima

Brate sad kucam ovu sintagmu u gugl i izbacuje mi error

bokser jel si glup ili se samo pravis? lik me naziva sabanom, naravno da cu da mu pozdravim kevu. kao hoce neki dogovor a usput me napusava lol.

tako da sam i tu foricu pokupio od vas.

pre odgovora ide uvreda ( vidi pocetak posta)

onda se umetne negde uvreda tipa "buraz iskuliraj, nemoj da si retard kao glavni" cisto da uvuces jos jednog retarda u raspravu
.
a onda ide neka sakrivena tipa

ne vredja no jebe budale. sta je sad fora, cemu ban?

i to su generalno vasi komentari na sportskim temama. mozda sam neki zaboravio.

tako da pusite ga gani, isto se napusavamo samo vi cesce gubite pa vise prilika ima za pisanje po vama

Nego da vas pitam, sta vam je sa Mitrom?
Lik ne da je kanalu, nego je istripovao da je Dunav-Tisa-Dunav

Mitar igra k'o djevojčica, imam osjećaj da bih ja dao koš preko njega u 9/10 situacija, stvarno izgleda mekano previše, šut mu je u kurcu. U aba ligi može da igra, a u EL stvarno loš, jebo ga pas.

U nedjelju bez najboljeg defanzivnog igrača u Evropi

jel lazem nesto direktore?

Daj janpi ne kenjaj i nemoj terati svoju priču kad se piše o desetim stvarima jbg.
Šabane je razlog da nekom jebeš majku? Ajd da si reko da ti neki vučićpeder smara debilno po temi lolo

Bacim ponekad pogled na jedan zvezdaski forum, i video sam da imaju temu pod nazivom " Zvezda i mediji". Tu se generalno govori o napisima iz domace stampe ili odredjenim TV emisijama u kojima se pominjalo SD Crvena Zvezda.
Dosta upisa ima odredjeni smisao gde se opravdano kritikuje ostrasceno novinarstvo, nebulozni napisi i tendencija da se na ovakav ili onakav nacin nanese steta Zvezdi. Medjutim, postoji dobar deo, a u poslednje vreme gotovo vecina koja iz nekog razloga pocinje da smatra da se o ovom klubu ne sme napisati gotovo nista. Na moje zaprepascenje, pominju se komentari citalaca odredjenih portala i postavlja se kontrapitanje zasto ti portali uopste dozvoljavaju da se o Zvezdi bilo sta kaze.

Ide se toliko daleko da se maltene poziva na linc onih koji tako nesto objave, cak i ako je najbenignije moguce. Jer zaboga, "doslo je nase vreme", kako ce se tek ponasati kada se smeni vlast...
Sta zelim reci, opste je uverenje u Zvezdaskoj javnosti da je ovo doba Zvezde, da se nikakvi ekscesi ne mogu tolerisati i slicno. Tako ni negativni napisi na ovoj temi. Iako je vukajlija postala to sto jeste zahvaljujuci razlicitostima, toleranciji svacijeg misljenja, kao i "4chan" stilu rada, izgleda da ova tema otvara neko novo poglavlje. Nadam se da gresim i sklon sam da ovo pripisem neiskustvu moderatora i totalnom nepoznavanju forumske materije. Jer tragicno bi bilo da je drugacije. Sta ovo znaci, negde ces smeti pisati, na nekoj temi ne, a na nekoj delimicno. Ja samo ne znam cemu to vodi.

Na stranu sto nijedan moj post nije bio uvredljiv za bilo kog clana licno. Nijedan post nije bio izmisljen, vec prekopiran iz novina, tv-a ili slicno, naravno kasnije evoluiran u sprdnju povezanu sa istim. Vecina sajtova ima osnovne postulate, bez uvreda na bilo kojoj osnovi. Sve ostalo je dozvoljeno u zavisnosti od tematike foruma.

Sutra cemo imati situaciju da se ljudi iz Bosne bune zbog fora sa medvedima, neko ce traziti da se SNS ne sme vredjati, neki clanovi ce traziti da se objavljuju postovi u kojima se velica njihova enormna patka. U cemu je razlika?

A zasto sam se ja bas Zvezde uhvatio? Prosto, zbog njenih navijaca. Da se razumemo, nikoga na ovome svetu ne mrzim, ali je prica o delijama koja se odvija poslednjih godina zaista ozbiljan socioloski fenomen koji ne prestaje fascinirati.

Delije su tipican primer manipulacije masama i iskoriscavanja za licne i sitne interese. Ogromnih frustracija zbog cinjenice da dobar deo njih u svom zivotu nije video Zvezdinu titulu u kosarci. Rastrgnuti izmedju prica starijih o nekadasnjoj velicini i surove realnosti koja govori totalno drugaciju pricu, ova jaka i nadasve verna grupacija je dosla do stadijuma da bude stavljena u sluzbu svega osim sporta. I da ne zna kome vise da veruje. Tako da sad imamo situaciju da je jebeni Zvezdan Terzic heroj, a Nebojsa Covic legenda. Pa sunce ti jebem, jel ima tu realnosti i mozga barem trunke. Nebojsa Covic javno na TV-u kaze da FMP preuzima ime Crvene Zvezde na 5 godina, da niko FMP-u ne moze da zabrani kako ce da se zove i slicno... I sad ja sam manijak koga je dozvoljeno najcrnje vredjati ako to kazem. Pa jel ovaj svet toliko otisao u kurac da je odredjene istine zabranjeno i pomisliti, a kamoli izreci?

Istina je jedna, Zvezda je ustvari FMP. Barem jos godinu ipo dana. I delije navijaju za FMP. Tu cinjenicu nece promeniti nikakav ban niti kakva cenzura. I ja cu podjebavati kad god budem imao priliku. Kada neko jednoga dana kaze, Zvezda je odmrznuta imace moje puno postovanje kao i uvek. Ovde se ne radi o mrznji prema zvezdi, to je ludost, ovde se radi o zabrani da se govori istina.

Za moderatora koji me je banovao - totalno neiskusno i bezvezno vodjenje teme. Napises nesto kao "preterano vredjanje", a ima li nekog vredjanja koje nije preterano? Koji su to delovi foruma gde se sme iznositi svoje misljenje i ko to odredjuje? Kakva je razlika izmedju odredjenih tema da je u nekima dozvoljeno u nekima nije? Ja znam sta je spam, nebulozno pisanje o stvarima koje nemaju veze sa temom, ali ja u Zvezdinim temama nisam pisao o heklanju i pravljenju figurica od plastelina.

Nastavicu da pisem bez ikakvih uvreda na bilo ciji racun, moje vaspitanje mi ne dozvoljava takav vid komunikacije. A ti me brate banuj ako zelis da zabranis tvrdnju da je car go. Tu ti vec ne mogu pomoci.

Nadam se da do toga nece doci, jer Vukajlija ionako trpi zbog pogresnog vodjenja. I to mnogo. Citas forum, 30-ak ljudi se vrti. Definicije pise 20 clanova (kvalitetne 5), a posteri (ukljucujuci moje) su nebulozni komentari na isecke iz novina. Da me se pogresno ne shvati, ne patim od nikakve velicine niti tripujem bilo kakav doprinos sajtu, za 2 dana niko ne bi primetio da vise nisam okolo. Ne radi se o pojedincima, radi se o sistemu i samoj prici koja ce biti narusena ukoliko svako bude imao pravo da trazi zabranu nekog pisanja uz najcrnje uvrede.

Jebote, ovaj ladno nije dupli, stvarno je moron