Prijava

Kakva puštanja kake pičke materine, ko još pušta derbi, jeste kršteni. Ljudi nas nadigrali, potpuno i tačka. Isjekli bobija i ćao, sve što je nedostajalo je bio njegov standardan učinak i bili bi u egalu, i to je to.

Ove gluposti kome više odgovara i koga je strah su takva sranja da ne vrijedi ni komentarisati. Dvije najbolje ekipe odigrale kako im godi , jer je manjiu rizik za evroligu i pare ako ne idu jedni na druge u polufinale. I vidim da ste skočili na vučićapedera, neka ga, samo nek modovi puste rasnog da uspostavi ravnotežu. I mislim da je vučićupederu samo dupli džonija kurajbera i drago mi je kad mu ljudi jebu mater jer to nisu radili dok je dolazio sa originala jer je bio mod i renomirani autor pa niste imali muda, iako je jednaka govna izbacivao, takod a pustite i sad i vučićapedera.

Što se utakmice tiče, umora jeste bilo i to se naročito odrazilo na Bobiju. Tejić sasvim solidno odigrao, iznenađujuće dobro. Ne znam u čemu je fazon ali već se vidi model da Danguba opali prva dva tri napada na utakmici pa ako nešto pogodi ostaje u igri, ako ne pogodi nema ga do posljednje četvrtine. Kalina loše u napadu, odbrana dobro. Blažić psiho, koliko god borbeno odigrao zna isto toliko i usrati ali i dalje ga gotivim maksimalno. Vilijams jedini igrač u ekipi koji zna šta će sa loptom, i previše držan na klupi. Đenka standardno najbolji kad gubiš 20 razlike(mislim da sam još negdje u oktobru/novembru rekao da ga treba otjerati, ali tad ste govorili đenka brat fajter vratiće se on u formu, e nek vam sad fajtuje žene svojom crnačkom kurčinom, i vas isto).
Da ne dužim, ovo sigurno nije naše najbolje izdanje, biće bolje partije tokokm plej ofa. Imate Jebača da mrači ali u suštini se slažem sa njim.

P.S. Grobari, jebaćemo vas ko Šaban Cucu.

Ove gluposti kome više odgovara i koga je strah su takva sranja da ne vrijedi ni komentarisati. Dvije najbolje ekipe odigrale kako im godi , jer je manjiu rizik za evroligu i pare ako ne idu jedni na druge u polufinale. I vidim da ste skočili na vučićapedera, neka ga, samo nek modovi puste rasnog da uspostavi ravnotežu. I mislim da je vučićupederu samo dupli džonija kurajbera i drago mi je kad mu ljudi jebu mater jer to nisu radili dok je dolazio sa originala jer je bio mod i renomirani autor pa niste imali muda, iako je jednaka govna izbacivao, takod a pustite i sad i vučićapedera.

Ово.
Одлична анализа Мрљо, поздрав!

Pogrešno smo shvaćeni brt, ne smeta vučić nama tj bar meni al ne bi voleo da nas banuju svako malo kad Zvezda gubi npr, on dodje da smara ovde i neko ga opsuje jbg :-)
Pa janpijevo postojanje niko ne spori, šta mi ovaj smeta.

Одлична анализа Мрљо, поздрав!

Odlicna analiza, a covek sa sigurnoscu tvrdi da sam dupli nalog Kurajbera, sto nema veze sa istinom. Nije ovo odlicna analiza vec neutemeljeno baljezganje.

овако, не капирам што бих сад бановао лика. долази овде, дискутује да сте нас пустили, па шта сад? шта се то разликује од кромозомових постова на другој теми? бановао бих га кад је нека утакмица, па онда дође да спамује са фмп-ом. једна од сврха оваквих тема је да људи постују кад траје нека утакмица, па се дискутује о току утакмице. мени је то мало страно, пошто сам концентрисан на утакмицу, па немам кад да дођем на спортске теме. зато је ту и проблем, што нисам ту кад је утакмица и нема ко да банује за такве ствари на време.

друго, нисам за то да се забрани постовање на "туђој" теми. то би довело до тога да се банују неки људи који пишу дефиниције, учествују на сајту. значи, да забраниш приступ неком аутору, зато што је отишао на другу трибину. скроз бесмислено.

Truće ne pametu. Ko sad traži njegov ban? Niko. Ono veče je smarao kad je Zvezda igrala sa fmp forama. Nije sprečen i Pseto je popio ban. To je sva priča. Sad ga neka apsolutno nikome ne smeta.

ок, нисам разумео.

Ništa. Pozdrav prijatelju dragi.

Pa i ja sam rekao da ga ne treba dirati, možda čak i dva puta u prethodnom postu, kako bokser reče ima i janpi pa navikli ljudi, samo koliko vidim rasni trpi lol . Meni ne smeta, ionako sam rijetko ovdje, malo uletim iz ofa i dobro mi, ne čitam postove nekolicine autora, što grobara, što ovih mojih. Samo sam zato da mora da se uspostavi neka ravnoteža.

Strah vam vristi iz postova.

I vi znate da samo protiv nas vam prolaz u fanale nije zagarantovan. I protiv Buducnosti i protiv Cedevite ste objektivno mnogo veci favoriti nego protiv KKP.
Dule zna kakvog protivnika ima kod vas, zna i da mu radonja nije ni do kolena, sto je juce i pokazao, a mogu misliti sta ce tek biti kad se ona odbrana bude igrala tako da se ostavljau sami samo tejic, mitrovic, dangubic ili lazic.

HAHAHAHAHAHAHAHA

Neka vucica bre ko ga jebe jedino je frka dok gubimo pa sam nervozan

и ја мислим да сте се усрали пораза од партизана који има далеко веће шансе од звезде

ја то видим и боли ме курац ако нас развале јер се нимало не надам да ће бити супротно

Ban nije opcija kako sam vec jednom rekao. Za tim nema nikakvog razloga, iznosim svoja vidjenja bez vredjanja bilo kog clana Vukajlije.

Moje je pravo da pricam o FMP-u jer je to istina. Covic je rekao niko ne moze da zabrani FMP-u kako ce da se zove. Covic je rekao, FMP ce od danas nositi pozajmljeno ime Crvena Zvezda. Postujem svacije pravo da veruje u sta zeli, ali ubedjivati nekog da je zemlja ravna ploca na ledjima kornjaca je bolesno. Ja razumem da je to frustrirajuce, bolno i da nije zgodno trpeti svakodnevna podjebavanja, ali sta da se radi... izbor je navijaca Zvezde da cutke predju preko zamrzavanja svog kluba i navijaju za privatni Covicev.

Ovo nije nikakav zvezdaski forum gde je zabranjeno reci istinu. Kosarkaski klub Crvena Zvezda je zamrznut i ne takmici se pet godina. KK Zeleznik je pozajmio ime Crvena Zvezda na 5 godina, sa ociglednom tendencijom da se to zabusuri i da " Zvezda" ostane u Covicevom vlasnistvu. Jednom ste naseli na foru, niko vas ne sprecava da opet ne ponovite istu gresku.

добро јеботе знамо да је замрзнут клуб докле ћеш да будеш ко покварена плоча

Dok ne prestanu da me psuju i vredjaju zbog pricanja istine.

дискутовали смо овде о томе зилијарду пута. оно што сам хтео да истакнем је ово:

бановао бих га кад је нека утакмица, па онда дође да спамује са фмп-ом. једна од сврха оваквих тема је да људи постују кад траје нека утакмица, па се дискутује о току утакмице.

води рачуна да не затрпаваш тему тиме.

и ја мислим да сте се усрали пораза од партизана који има далеко веће шансе од звезде

Jedina šansa im je što imaju daleko veća muda, i boljeg trenera, ali ako ih dobijemo u tom finalu koje smo čekali i prošle godine pa nismo dočekali u aba ligi, u kls mislim da ćemo ih počistiti jer je očigledno da imamo psihološku barijeru kad igramo protiv njih. Kad jednom to probijemo, kvalitet je na našoj strani.

YouCantHandleTheTruћ

Rekoh iznad... Vecina spama u ovoj temi nije moja odgovornost. Ako ja dodjem i kazem:

FMP je izgubio utakmicu zbog skoka

Odgovor bi trebao ili mogao da bude:

Gresis, Zvezda je dobra u skoku...

A ne kao sto jeste:

Majmune, jebem ti mater, kretenu, debilu, picko

Sta zelim reci, mozete je zvati i real madrid, ni pomenuo nisam da pljujem nekog zato sto kaze Zvezda. Za mene je FMP i tacka.

vucicupederu
Ban nije opcija kako sam vec jednom rekao. Za tim nema nikakvog razloga, iznosim svoja vidjenja bez vredjanja bilo kog clana Vukajlije.

Moje je pravo da pricam o FMP-u jer je to istina. Covic je rekao niko ne moze da zabrani FMP-u kako ce da se zove. Covic je rekao, FMP ce od danas nositi pozajmljeno ime Crvena Zvezda. Postujem svacije pravo da veruje u sta zeli, ali ubedjivati nekog da je zemlja ravna ploca na ledjima kornjaca je bolesno. Ja razumem da je to frustrirajuce, bolno i da nije zgodno trpeti svakodnevna podjebavanja, ali sta da se radi... izbor je navijaca Zvezde da cutke predju preko zamrzavanja svog kluba i navijaju za privatni Covicev.

Ovo nije nikakav zvezdaski forum gde je zabranjeno reci istinu. Kosarkaski klub Crvena Zvezda je zamrznut i ne takmici se pet godina. KK Zeleznik je pozajmio ime Crvena Zvezda na 5 godina, sa ociglednom tendencijom da se to zabusuri i da " Zvezda" ostane u Covicevom vlasnistvu. Jednom ste naseli na foru, niko vas ne sprecava da opet ne ponovite istu gresku.

Pozdrav Vladane Tegeltijo.