Prijava

Директор ће ипак бити банован

Pozdravljam ovo jedino ispravno resenje. Uz sve postovanje za uslove odrastanja, edukacije i uopste zivotnih okolnosti, svako mora da shvati - vredjanje nije resenje.

Izvinjenje realnim panterima ako sam preterao. Pozdrav

jebem ti mater za pantere
i sa ovog profila

Uz sve postovanje za uslove odrastanja, edukacije i uopste zivotnih okolnosti, svako mora da shvati - vredjanje nije resenje.

joooooooj trola, jooooooooooooj podjeba

pozz za FMP-ovce.

Pozz
E, kako me je latentno umirila izjava Bobana Marijanovića, centra KK Crvena Zvezda, najkorisnijeg igrača Evrolige u dosadašnjem toku takmičenja i ploditelja mladih mama velikim gigantizmom izazvanim splovilom, onako FMP-ovska skroz, nešto tipa: "Nismo bili motivisani. Ima dana za megdana. Indija Pakistan svima nama pusxy kura*c partizan."
Lakše sam zaspao, nabreklog uda, a opet lako...

truc i agilni, po postovima bi covek rekao da ste juce napravili naloge na vukajliji. ako ne to onda bar nikad niste ulazili na navijacke teme.

слажем се, а ти изгледаш као староседелац на навијачким темама.

Truće pogledaš janpija i vidiš šta "navijačke teme" uradiše od čoveka... haha

Truće ako banujes dupli direktorov nalog jer je jebo majku ovom pederu, onda banuj i pedera što konstantno dolazi ovde sa namerom da provocira i namešta banove jer je svestan da će mu masa konstantno jebati mater. Mislim mene lično boli bobiša, samo će bezveze ljudi biti banovani jer nasedaju na provokacije pedera. Svi njegovi postovi su u fazonu "fmp haha panteri iz stjepana supanca haha". Ko jebeno Tegeltiju da čitam. Tako da ili budi rigorozniji, bez dvostrukih aršina, ili jednostavno otvori temu JEBANJE FMPA, pa nek tamo on i ostali janpiji istovaruju djubar.

#Izaberi FMP šomara i opusti se.

шоми, његови постови су били пре него што сам окачио ова правила. пре тога су сви амнестирани, лол. директора сам накнадно бановао на дан (а вероватно ћу му скинути вечерас ако будем ту, јер је требало да буде банован синоћ), пошто сам видео да се пребацио на коментарисање постера. дупли му је банован зато што је на ово:

Pozdravljam ovo jedino ispravno resenje. Uz sve postovanje za uslove odrastanja, edukacije i uopste zivotnih okolnosti, svako mora da shvati - vredjanje nije resenje.

Izvinjenje realnim panterima ako sam preterao. Pozdrav

што не знам како бих бановао иако је нека увијена провокација, одговорио овако:

jebem ti mater za pantere
i sa ovog profila

vucicupederu

A po cemu to? Nadam se da shvatas opasnost presedana koji ce se dogoditi ukoliko mi bude zabranjeno da pisem sta zelim bez vredjanja bilo koga.

http://i.imgur.com/TU7xN9q.gif

Boxer
Gaz sad se i ti proseravaš. Boli mene kurac kako će bilo ko od vas da zove Zvezdu al kad ta ista Zvezda gubi tekmu a ti provociraš sa namerom budi svestan da će neko da ti jebe familiu. Kod nekog će upaliti jbg.
Šta je sledeće ubeđivaćeš nas da je janpi normalan?

truc ako me neko pominje u postu na navijackoj temi a da ja na njoj nisam ni postovao jel imam ja pravo da repliciram sa "boksere ne vadim ga iz tvoje keve" ? ne vidim zasto ne bih mogao da mu popisavam temu i porodicu ako me vredja a da mu nista nisam rekao

truc ako me neko pominje u postu na navijackoj temi a da ja na njoj nisam ni postovao jel imam ja pravo da repliciram sa "boksere ne vadim ga iz tvoje keve" ?

колико видим, вас двојица се мачујете на свим темама као у старим филмовима о мускетарима. прво се мачујете у холу, па на степеницама, па пређете у кухињу, закачите кувара. значи, пређите у спаваћу собу (метафора: имате пвт), па расправите ваше проблеме. ако нећете, слободно наставите. немаш право да реплицираш тако што си мислио (и та фора ти је на граници бана, је л' могу ја да јебем кеву том и том, као питам само, лол), можеш да одговориш адекватно.

nas dvojica? lik cim vidi moj nick na nekoj temi dodje da napusava. cak i ne moram da budem na temi on me pominje. ocigledno on ima neki problem. a uvek ispadne "vas dvojica" iskreno jebe mi se da se prepucavam sa njim.

nego da se lepo uvede opcija da uopste ne vidim komentare od odredjenih "autora" kao na fejsu sto sam blokovao rasnog. realno me ne zanima sta te glavudze pisu

http://vukajlija.com/forum/teme/16661-transfer-blama?strana=1221#post_3127978

evo ti najsveziji primer. kapiram da se decko zaljubio, ne vidim drugo objasnjenje

Aha, i ovo što je on napisao ti da je za pravo da mu jebeš majku?

nego da se lepo uvede opcija da uopste ne vidim komentare od odredjenih "autora" kao na fejsu sto sam blokovao rasnog. realno me ne zanima sta te glavudze pisu

предложи газди

кајзен не зна ни да овај сајт постоји, не ложите се да ће икад ишта урадити