Prijava

Dobro bar priznaješ da si transfer. I to je početak. Cenim da si gledao wikipediu, da si tu pročitao gde je sve igrao, i da pratiš košarku možda godinu dve (ponavljam ako nisi Đoni), a pošto mi se jebe da ti opet objašnjavam, uzmi listaj temu unazad do vremena kad je pred potpisom bio, tamo imaš pregršt linkova, i svega, gde se najviše pojavljuju cifre te od 350 000 evra i od pola miliona dolara. Jebe mi se da tražim, ne znam ni što ti odgovaram.

Već smo sto puta kenjali o laptopovima, Kini, srcu, Lokomotivi, i razlogu što je došao u Zvezdu da bi tebi opet pisali. Ako te interesuje listaj. Ili se draškaj na Grbovića Tegija i Živu.

Gm, piše na kraju saopštenja "finansijski izveštaj će biti objavljen na kraju takmičarske sezone", tako nešto. Ali neka bude ovako, vi ste transparentni, mi muljamo, ako ti je lakše.

Fora je u tome da vam se pokaže ugovor crno na bijelo vi bi ga proglasili nevažećim, jer vaš isprani avangarda mozak vjeruje o neke simbioze Milo, Todorić, Vučić, Merkel.

Pisao sam već o tome kolika je plata Pavlovića i Murića, da ne ponavljam sad i onaj post sa nba igračima koje je dovodio Partizan. Državno ste mezimče zaštićeno, uvijek bili i bićete.

Da vas ne čujem više.

Recimo da je mozda imao malu minutazu i slabije partije u drugom delu sezone u Lokomotivi, pa je to razlog sto mu je pala cena na trzistu...
Pedercino raspala jebem ti komplet familiju! Ajde gubi se vise sa nase teme i istovaruj svoja sranja na temi KK Partizan.

Nemoj tako fanaticni, možda ne veruju ugovorima, al sigurno veruju isečcima iz novina. Tu su maheri.

Хахахаха како се лако пецате на провокације и тролове. Кога реално заболе бобанче колико прима Вилијамс. Нека прима и 2 милиона, може нам се да му толико плаћамо. Кад опет буду поплаве, довешћемо Стефана Карија јебеног, ЈЕР НАМ СЕ ЈЕДНОСТАВНО МОЖЕ. Вучић нам дао, АРАПИ, ИДЕА, ГАСПРОМ. Шта се правдате сиротињи која једе карнекс паштету за сва три оброка. Нека цркавају, ко их јебе. Као да се сада Ђовак правда Борису Пашанском што има вилу у Монте Карлу а овај живи у гарсоњери у Борчи. Ми смо богати, они су говно и терајте их у курац, немојте се уваљивати у сиротињско блато.

Gm, piše na kraju saopštenja "finansijski izveštaj će biti objavljen na kraju takmičarske sezone", tako nešto. Ali neka bude ovako, vi ste transparentni, mi muljamo, ako ti je lakše.

U finansijskom izvestaju nece sigurno pisati kolika je Wilijamsova plata, edukujte se toliko.

Sto se tice tog finansijskog izvezstaja na kraju godine (po zakonu mora da se objavljuje):http://pretraga2.apr.gov.rs/PretrageSportskihUdruzenja/Home/BusinessData/4832166

A ovde nema ni za jednu godinu (kao ni KKP) tako da vas molim da pricamo o cinjenicama a ne spinovima>
Ja zelim da kazem da su i KKP i KK CZ(T) daleko od transparentnosti

Pisao sam već o tome kolika je plata Pavlovića i Murića

Isto kao i mi o plati Wilijamsa, Cirbesa , Djenke, Marjanovica...

sa nba igračima koje je dovodio Partizan

Pa vi Mekejleba racunte u igraca svetske klase kad je dosao u KKP

Državno ste mezimče zaštićeno, uvijek bili i bićete.

+1
Jos da se pomirite sa tom cinjenicom da cete titulu uzeti 2050. i sve ce biti ok.

A vidi Dionisijo ovako, nevezano za navijacku pripadnost... Zaboravi je i ti pa mi molim te odgovori na sledce pitanje:

Imas izbor da verujes dvojici ljudi ili dvema grupacijama da kazem. Prva su ljudi koji su sportisti i treneri jednog od najtrofejnijih sportskih klubova na svetu, ljudi koji su svojim radom proslavili svoj klub u celom svetu (ukljucujuci Ameriku i NBA), doneli neverovatnu radost navijacima... Usput naterali svoje arhirivale da navijaju za fabriku limenki.

Druga je covek koji je promenio 10 politickih partija, glavni optuzenik vezano za novac namenjen ljudima sa kosmeta, covek koji je u centru svake ozbiljnije istrage koja se ovih dana vodi u Srbiji...

Ne znam, meni izbor nije tezak. Tebi moguce.

http://www.dodaj.rs/f/U/3p/1qmEPM7h/5/lazarjetset45ccffb79b06d.gif
I na post jednog i na post drugog. GM "finansijski izveštaj" sam ja parafrazirao, mislio sam na budžet, plate i sl. mahom sam napisao fin. izv. po difoltu. Znaš na šta sam mislio. A to da su isto "transparentni" i ostale gluposti pa u to ne veruju ni najzatucaniji likovi. Dal si realan da citiraš redom svaku reć. i da odgovaraš na njih?

I da, Buda vam je prošle sezone izjavio da "ove sezone imamo duplo manji budžet nego prethodnih godina", ove sezone "imamo duplo manji budžet nego prošle godine", i neka bude da imate 2.5 miliona evra (tako ste vi rekli, nebitno što se ja ne slažem), čistom logikom dolazimo do zaključka da ste do prethodne godine imali bar 10 miliona evra budžet! Eto. Ni ja u to ne verujem, nego da vam otvorim malo oči ko vam je Guru.

Još nešto, pederu, opet ti kažem da pročitaš malo temu unazad, videćeš i šta mislim(o) o Čoviću, da se opet ne blamiraš, jbg.

Poyy ne mogu da se smaram više džabe.

O tome sta mislite o covicu govore vasa dela a ne reci.
Jebiga, mi o Djuri mislimo da je kriminalac pa na tekmi nema vise od 5000 ljudi, vi cokiju od silnog protesta i ogradjivanja od istog punite arene i svrsavate na izjave o transparentnosti.

I da, Buda vam je prošle sezone izjavio da "ove sezone imamo duplo manji budžet nego prethodnih godina", ove sezone "imamo duplo manji budžet nego prošle godine", i neka bude da imate 2.5 miliona evra (tako ste vi rekli, nebitno što se ja ne slažem), čistom logikom dolazimo do zaključka da ste do prethodne godine imali bar 10 miliona evra budžet! Eto

ove godine imamo 400k, prethodne 800k, a onu pre prethodne 1,6m. I dalje za 3 godine nemamo koliko vi u ovoj, al jebiga, mezimci smo pa igraju ostali za nas kad smo mi nesposobni , taman da ustedimo na 6,7 plata za pleja :)

400k? Nisam mislio po igraču.
L O L
O
L

Jebiga, mi o Djuri mislimo da je kriminalac pa na tekmi nema vise od 5000 ljudi, vi cokiju od silnog protesta i ogradjivanja od istog punite arene i svrsavate na izjave o transparentnosti.

Nači niste išli na tekme dok je on bio gazda jer ste ga bojkotovali? llöôöll

A i nemoš porediti ekipu u kojoj igraju neki Brašanci i Babovići sa ekipom koja je među najboljih 16 na kontinentu. Mi bar imamo šta da vidimo na terenu.

Немој тако Дионе, Павловић и Мачван играју за кремпиту.

Nači niste išli na tekme dok je on bio gazda jer ste ga bojkotovali? llöôöll

Ja nisam isao iz tog razloga. Kao sto necu ici ni dok je ova svinjarska uprava aktuelna.
FKPu zelim sve najbolje rezultate,al kad vidim kakve su nam uprave zeleo bih da propadnemo skroz samo da bi prestali krimosi i politicari da muzu pare.

p.s. Taj isti FKP je igrao Ligu Evrope, sto je fudbal u odnosu na Superligu,al zato vi punite marakanu iako vam igraju igraci kojima je i Brasanac misaona imenica

Dyop, 400k je bila nebulozna cifra, cisto da vidis kako izgleda kad vi "branite" pricu da imate 1,5M ove godine

Daj gazimudo ne zajebavaj se 400?
Pavlović, tepić, mačvan, gagić? Da se jebemo svi ovde ako su oni mogli da stanu u 400k.
Pa gagić je sam imao oko 10k, ne? I kao on primao više od pavlovića?
ee kukala vam majka

Milosavljević je imao koliko prošle sezone? Godišnja plata? Samo njega pitam, ništa više. Prošle sezone, ne ove.

Da jebote i milosavljević haha
4 0 0
0
0

Dionysio
Milosavljević je imao koliko prošle sezone? Godišnja plata? Samo njega pitam, ništa više. Prošle sezone, ne ove.

200k, ove 150k

EDIT: Obratite paznju na ovu recenicu i ne budite coki

Dyop, 400k je bila nebulozna cifra, cisto da vidis kako izgleda kad vi "branite" pricu da imate 1,5M ove godine

Tako isto sto vi reagujete na 400k, tako ja reagujem na vasu pricu o 1,5-2M za ovu sezonu

Ok Gazi, poštujem. Iz istih razloga ja ne idem više na fudbal i ne pratim ga ni 5 posto kolko sam pre pratio.
A što se Ćoravog tiče, krimos je i muljara ko i svi političari, ne volim ga zbog toga, kao i većina odavde. ALI, napravio je od FMP-a stabilnu CZ, i zbog toga, sa navijačke strane, mogu samo hvala da mu kažem, ipak je činjenica da je umesto njega klub u ono doba najgore krize preuzeo neki Toplica Spasojević ili slični, verovatno bi klub bio potpuno uništen, ovako-napravio je najjaču ekipu u ex-Yu regionu sa tendencijom da bude sve jača i jača. Tribine pune, ekipa igra dobro, marketing razvaljuje, mogu samo da budem srećan. Kontam da će nas zajebati kad se odledi KKCZ, al do tad ima još vremena, videćemo.

mene zanima koliku dule ima platu
za koliko vas mesečno ojadi

dule vodi partizan za insulin i toner za saopstenja protiv cokija.