Prijava

veća nego u učiteljice kasam išo prvi razred, a ona još imala onu kuštravu frenku osamdesete devedesete

ЈАЧИ ЈЕ МАКАБИ ДОСТА ОД НАС АЛ АКО НЕ МОЖЕМО ДА ДОБИЈЕМО ЈЕДАН ЈАК ТИМ У 20 УТАКМИЦА ОНДА ГА ЈЕБИ БАШ

Zelim vam puno srece, ali kapiram da ce sve ispod 60 razlike za Makabi biti senzacija.

Ma brate ja se za svaku nadam da dobijamo iako sam 98% svestan da gubimo

Jos nas niko nije nabio brdo razlike i ja zadovoljan

Nemoš navijati za neki klub i ne nadati se pobedi tj neverovati u nju, jbg, u tome je poenta navijaštva valjda. Pozdrav svima, navijajte da Zvezdana pobedi i da Jaka i Vilica dođu plus

Пичко једна ниси играо Ђенку, ниси уважио моје искрене предлоге, пуне анализе и проливеног зноја од претоплог радијатора. Ок, нема везе...

Svaki pravi navijac treba da udje u sezonu sa ovim ocekivanjima:
-Osvajamo kup
-Osvajamo ABA ligu
Osvajamo domacu ligu
-Idemo na f4
-Dobijamo svaki derbi

Ko ovo ne ocekuje treba da se zapita da li je pao u depresiju.

Jaka nece doci plus
vilica kapiten i bobiska hoce

Šomi, burazeru, odigrao sam sve što si rekao, to računam kao siguricu, samo sam dodao Jaku i Kalinu ovako na svoju ruku, zato i kažem da navijate za njih. Za Đenku, Tea i Bjelicu ne brinem. Nemoj se jediti odma...

Ljubi brat!

+25 RAZLIKE OZBILJAN SAM

JEL IGRA BRANCILA

Ne igra brancilo a ne igra ni danguba najverovatnije

Slepi, pričao sam ti danas za onog lika što sam mislio da si ti.
Aj što sam ja mislio da si to ti, nego što je on mislio da sam ja lik sa nekog drugog foruma. LOL

Aj što sam ja mislio da si to ti, nego što je on mislio da sam ja lik sa nekog drugog foruma. LOL

HAHAHAHAHA KOJE FORUMASKE NJUSKE IMATE DA SE PREPOZNAJETE PO ULICAMA

хахаха какве сте нубаре обојица

ee živote, ja mu tražio link za fm15, nije mi poslao.
daj ti pravi slepi ako imaš

Ја имам оригинал маћореееј

ПИШАЈ ПО СИРОТИЊИ

hahahahahahaha toooo daj mi original da peglam u offu hahah
ZAJEBO SI SE SADA MORAŠ SVIMA DA DAŠ